Święta,Święta i ..... po Świętach

Przygotowań był ogrom... sprzątanie ,gotowanie ,pakowanie prezentow ,nasza choinka.... oczekiwanie.... a te 3 dni mineły nam tak strasznie szybko zdecydowanie za szybko!!
Wigilia spędzona w gronie rodzinnym tradycyjnie u prababci Halinki z całą naszą gromadka ,która powiekszy sie w przyszłym roku o kolejne Dzieciaczki:)) a potem Wigilia u babci Tereski :) i tak zleciał nam caly dzionek:))))))
 tu kokoszka dziobała;p

 Babcia a cio to?

nie nie juz nie chce zdjec;p

 Tatusiu a kto to??  TO TY:)))) <3
 
 
 
Pierwszy dzień Świąt spędziliśmy u Baby Tereski byli tam z nami równiez Baba Kasia i dziadzio Daro a takze wujcio Kamil oraz prababcia Irenka:))

Drugi dzień Świąt tradycyjnie u prababci Halinki:))) i tu juz bylo nas pokaźne grono:))) Wikusia w 7niebie ,tańczyła i śpiewała;p jednym słowem atrakcja dnia;ppp ku naszemu zdziwieniu Wikusia wsuwała pieknie kotleciki i ziemniaczki;p ani śladu niejadkowania;pppp a deser??? to była bajka wujek Kubuś zwany przez Wike BUBUSIEM;p pieknie Niunie zabawial ;p takim sposobem Niunia wsunela 2mega danonki;p;p cała uradowana dniem padła nam w samochodzie juz o 19.30 i tak sobie pięknie będzie spala juz do rana:)))))

Mikołaj jak zwykle bardzo sowicie wynagrodzil za cały roczek Wikusie :)) dostała maseeeeee zabawek;p piękna Kuchnie:),kase sklepowa ,ekspresik do kawy:) ROSNIE NAM KUCHARECZKA;P przez całe świeta serwuje nam śniadanka;p pod Choinką był równiez KUCYK PINKIE PIE;ppp oj Wikusia przeszczęsliwa:) znalazł sie tez odkurzacz;ppp taka mała aluzja żeby Wiki pomagała Mamie:))) Wikunia dostala tez ubrania,ksiązki,słodycze,puzzle oraz pieniazki ale najwazniejsze na koncu..... z całej tej masy przepięknych zabawek Wiki ukochała LALE od cioci Małgosi:)) jest to pierwsza Lalusia z włoskami do czesania i strasznie sie Wiki podoba;p odziedziczyła nawet miejsce numer 1 Wiki czyli wózeczek w ,którym do tej pory spała zabawka TOP 1 czyli Elmo:))) cuż teraz to LALA jest numer 1:)))))

 nasza Choineczka

 Dziewczynki

 Kloniki;p

 a kuku;p

 z Nianiuś

 z Ciociuś

 Mamuś i Ciociuś

 Tatuś i Dziadzia

 MAMUSIA i TATUŚ
 
 
a teraz po pełnych radości i smacznego jedzonka Świętach życzymy wszystkim dobrej i spokojnej nocki :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz