rodzinka.pl

i jest nas 4-ka;p czas ciąży zleciał szybko ..... oczekiwanie spotkania z synkiem... odliczanie każdego dnia teraz moge cieszyc sie moja rodzinka :))) nasz skarbek ma juz 8dni;p zaczynamy juz wychodzic na prosta ,nasza doba się normuje pierwsze emocje juz opadly
Adas śpi ,zjada mleczko i napelnia tatusiowi pampersika;p ANIOŁ!!!! zupełnie jak Wikusia;pppp to tak jakby miec w domu jedno dziecko;p cuz chyba smialo mozemy powiedziec ze mamy szczescie:)
Wiki jak to starsza siostra bardzo chce pomagac w opiece nad bratem;p pozwalamy jej przynosic zeczy dla Adasia ,obserwuje karmienie czy kąpanie nie zabraniamy calowania czy zwyklego przygladania sie braciszkowi moze dzieki temu obylo sie bez placzu ?? miejmy nadzieje:) Jak narazie cieszymy sie wspolnymi dniami we Czworo bawimy sie ,tulimy ,wyglupiamy szkoda ze tatus moze byc z nami tylko 2tygodnie:((( Mam nadzieję że uda mi się przez ten czas wyjść na prostą ze swoją dietą... karmienie piersią wcale nie jest tak proste jakby się wydawało a ułożenie diety dla matki karmiącej piersią ostatnio jest głównym tematem rozmów w naszym domu. Na moje szczęście w sieci można znaleźć naprawdę fajne poradniki o zdrowym odżywianiu czy nawet przykładowe jadłospisy, dania i przede wszystkim wszystkie produkty jakie mogę jeść a jakie powinnam unikać by nie zaszkodzić Adasiowi. Jak to mówią człowiek uczy się całe życie a przed nami rozpoczyna się wspaniała przygoda pod tytułem "karmienie piersią".

pozdrawiamy wszystkich serdecznie:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz