Safe Sippy


dziś przedstawiamy pierwszy TOP GADŻET a jest to: Kubek niekapek Safe Sippy 2 w 1 ♥
Kubek zyskał u nas 6+ za wytrzymałość!!! Średnio co 2 miesiace przez niszczycielskie lapki Wiki przechodził jeden kubek...łatwego życia nie miały.....upad...ki z różnych wysokości "przypadkiem" oczywiscie przyczyniały sie do przeciekania kubka. Mieszkanie wyglądalo jak po powodzi!!! pewnie większość z was ma dosyć cieknących kubeczków!!Safe Sippy nie jest tanim produktem ale jak dla nas wart swojej ceny,Wiki już testowała jak wypadnie podczas lotu na ziemie;ppp Safe Sippy posiada slomke z adapterem dzięki czemu możemy modyfikować go jak chcemy, może byc kubkiem z słomka dla starszego dziecka lub kubkiem niekapkiem dla młodszego.Serdecznie polecamy wszystkim Mamom ,które maja dosyć cieknących plastikowych kubków.
Kubki marki Kid Basix to praktyczne kubki o wielu zaletach!

Kubki Safe Sippy2™ mają specjalnie wyprofilowany ustnik - w kształcie rurki, co sprzyja prawidłowemu ćwiczeniu ust małego dziecka. W środku zaś można zamontować albo silikonową rurkę (dziecko pije jak ze słomki), albo specjalny adapter spowalniający przepływ płynu (picie jak niekapka), albo zatyczkę uniemożliwiająca jakąkolwiek ucieczkę płynu.

Badania pokazują, że szerokie, płaskie ustniki standardowych niekapków wzmagają odruch ssania kciuka, co sprzyja wadom zgryzu i wymowy, sta pomysł na ustnik w kształcie słomki.

Zdejmowane uchwyty zapewniają komfortowe trzymanie.

Kubek prawie w całości ma silikonowy pokrowiec, który z jednej strony chroni butelkę przed uszkodzeniami, z drugiej daje komfort trzymania, a ponadto pomaga utrzymac temperaturę zimnych / chłodnych napojów.

Kubki Safe Sippy2™ mają świetny design i żywą kolorystykę.

Kubek polecany dla dzieci powyżej 6 mc.
Pojemność: 330 ml

Dlaczego wybrać produkty marki Kid Basix?

Wykonane są z najwyższej klasy, lekkiej stali nierdzewnej. Materiał ten ma właściwości antybakteryjne, jest w pełni bezpieczny dla dziecka (nie zawiera bisfenolu A i innych szkodliwych chemikaliów, obecnych w wielu plastikowych butelkach oraz kubkach), jest także trwały - buteleczkę można bez obaw myć w zmywarce.

Z produktów Kid Basix korzysta już wiele osób, dołącz do nich!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz