din dong kto tam?


Rozlega się dzwonek do drzwi..... hmmm kto to???? Kurier... byłyśmy z Wiką w szoku bo nic niezamawiałyśmy ... Kurier wręcza paczke i twerdzi ze opłacona hmmmm ,pomyślalam ze to produkty do testów od Mama i Ja ale nie ,rozdzieramy z Wika karton a tam pudełko FP wow.... jeździk!!!!! a w nim kartka;p prezent od mojego wujka "G"!!!! dla Adka!!!! szał!!! odrazu złożyłysmy z Wika prezent i rozpoczeła sie zabawa!!!!!! w kartonie był równiez KONIK MORSKI FP! bardzzzzooooo dziękujemy!!
 cudne prezenty !!!!
Narazie z jeździka pocieszy sie Wikunia;ppp i przetestuje czy Adaś będzie zadowolony:)))

SZCZENIACZKOWY
CHODZIK-JEŹDZIK
FISHER PRICE
Piesek ma ruchomą głowę, opadające uszy oraz otwieraną buzię, przez którą można go „nakarmić".
Specjalne wycięcia z boku nauczą rozpoznawania kształtów!
Ustaw zabawkę jako „chodzik”, a Twoje dziecko będzie mogło stawiać pierwsze samodzielne kroki, trzymając się uchwytu. Naciskaj przyciski na obroży lub nosek pieska i włącz edukacyjne zabawy.
Piesek odtwarza 15 piosenek, melodyjek, efektów dźwiękowych i zdań, które nagrodzą Twoje dziecko i zachęcą je do podejmowania prób samodzielnego poruszania się z chodzikiem

Zabawka uczy:
 • alfabetu,
 • kolorów,
 • liczb,
 • dobrych manier,
 • pozdrowień,
 • nazw części ciała,
 • wielu innych rzeczy.
POLECAMY SUPER ZABAWKA!!!!!

4 komentarze:

 1. Super prezent! Bardzo fajny ten piesek! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. JEST CZADOWY I BARDZO POLECAMY mój ukochany wuj sprawił cudny prezent dzieciakom

  OdpowiedzUsuń
 3. Piesek bombowy, a konika morskiego chciałam bardzo kupić Zuzi, ale już chyba troszkę za duża jest na niego. Super prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiki miała różowego jak była w Zuzi wieku i młodsza niestety miala go w nosie;p dopiero teraz dorosla i sie nim ładnie bawi tuli a w nocy słuzy jako lampka .

   Usuń