i po świętach

oj te Święta naprawde były dziwne za sprawą SNIEGU;ppp nieczuliśmy wcale ich klimatu:(((
Poniedziałek świąteczny spędziliśmy na odpoczynku u babci Tereski;p dzionek nam baardzo szybko zleciał. Atrakcja i chyba najważniejszym punktem dnia dla Wiki było to co działo sie wieczorem....
Piotruś z rodzicami przyszedł do nas w odwiedziny!!!!!! tak przyszedł Piotruś pięknie chodzi!!! ach niemogłam sie przyzwyczaić do tego i biegałam za nim z wyciagnietymi łapkami aby sie nieprzewrucił;ppp na co mama Piotrusia Magda sie śmiala ihihhihi dla mnie Piotruś jest jeszcze maluszkiem a traktuje go jak swojego własnego synka byłam gdy sie urodzil od pierwszych dni jego życia, nasza rodzinka jest bardzo zwiazana z rodzina Piotrusia ,wspólnie przezywamy nasze wzloty i upadki a nasze dzieciaki za soba SZALEJA!!!!!! dosłownie!!! Wiki gdy zobaczyła Piotrusia zaczeła hmmm "piać" ze szczęscia w całym domu bylo słychać tylko PIOTUŚ;pppp Piotrulek również smial sie w głos i cieszył ze spotkania ;pp i Wika całowała Piotrusia i Piotrulek Wike;pppp ależ niemogli sie soba nacieszyc;p bardzo fajnie sie na nich patrzy gdy razem sie bawia:))
Razem z rodzicami Piotrusia zaczeliśmy szukać już domków nad Morzem ,aby wybrać najlepsze oferty jejku jak my niemozmy doczekac sie LATA!!!!!! najchetniej juz dzis byśmy pojechali;p wyjazd planujemy na lipiec-sierpień;p Chrzest Adasia chyba odbedzie się wcześniej niż w wakacje wsumie ta pogoda tak płata figle ostatnio iz nie wiadomo wcale jak to bedzie w wakacje.Zaczekmay jedynie z konkretna decyzja do narodzin Igorka synka Chrzestnego Adasia aby ciocia odpoczeła po porodzie i nabrała sił ach niemozemy doczekac sie tego Szkrabika:* Garniaczek dla Adasia juz jest wybrany hihihi ciekawa jestem jak będzie wyglądał;ppp Mamusia musi iść do Kościoła i dowiedziec sie dokladnia wszystkiego jak wygląda Chrzest w tej parafii do ,której teraz nalerzymy.
Babcia i Dziadzio sprawili sobie 2koteczki Lusie i Lucka ;p jak wszyscy wiedza Wiki szaleje za kotkami i to bardzo!!!!!!!!!!!!!! niestety przez pogode jeszcze ich niewidziała :(( WIOSNO PRZYBYWAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Najukochańszym Kotkiem Wiki jak do tej pory jest Kot cioci Marzenki:) biedny znosi dzielnie MIŁOŚĆ Wikusi;pppp -pozdrawiamy Cie koteczku i niedługo wpadniemy w odwiedziny:)
W sobote czeka nas impreza urodzinowa Prababci Irenki:))) Adaś szykuje muche ,Wiki tiul ;ppp wkońcu to 80 URODZINY!!!!

Mimo iż za oknem śnieg i pogoda do niczego niezachęca idziemy na spacerek a wszystkim życzymy miłego dnia:*


WIKI i ADAŚ jako 2 miesięczniaki:)))))


2 komentarze:

  1. słodkie szkraby :) Marcinek tez uwielbia kotki i nasze 2 kocury nie mają spokoju bo ciągle je goni :)

    OdpowiedzUsuń