spacerkowato :)


Pogoda za oknem cudna!! nasze modły zostaly wysłuchane mamy WIOSNE jak to sie mówi lepiej późno niż wcale !!:))
Mamusia miała stres jak to będzie zejść z 4 piętra z 2-latką i 3miesięczniakiem a potem wejść gdy Starszak będzie marudził po calym dniu pełnym wrażen....
a no potrzeba matka wynalazku;pp
Mama wygląda jakby szla na emigracje z przodu nosidło TULA z Adkiem na plecach plecak z boku Wika na nosidle typu banan ,które było strzałem w 10tke!!!!!

a wyglada dokładnie tak


 
Ważne by bezpiecznie z dzieciakami zejść i wejść  a że przy tym ludzie maja ubaw z Mamuśki wyglądajacej jak tragaz to co innego;p niewspomne o siatce w ręku z foremkami ,grabkami i innym niezbędnym sprzętem do piaskownicy.
Dzieciątka me zwane potocznie na placu zabaw Klonami;pp spędzaja  dzionek na dworku startujemy o 14 a wracamy na kąpanie Adkowe o 18.30:) jakie są plusy ???? dzieci dotlenione ,wymordowane w zasadzie Wika bo Adaś śpiocha cały czas;p  wiec Wika wybiegana wpada do domu grzecznie czeka na swoja kolej i pomaga kąpac Adka po czym sama szybko myk pod prysznic a po nim jeszcze szybsza kolacja i tak 19.30 moje Pocieszki OBIE smacznie śpia;pppp żyć nie umierać!!! Mamusia ma wtedy czas na relaxik i zazwyczaj odpala odkurzacz co by aktywnie spędzac wolny czas a co;p figura po porodowa niewzieła sie z nikąd;p liczy sie codzienny trening;pp a mieśnie haaaa mam napewno większe od Pudziana;pp
Dzisiejszy dzionek da mi troszke wytchnienia ....
haahahah  dobre;p sama niewiem czemu to napisałam ;pp Wiki u babci a mama w tym czasie morduje kawke i rusza w wir sprzątania ,gotowania ,prania generalnie odgruzowania zdewastowanego mieszkania co by jakoś wyglądało;p potem Adaśko w wbryke i szybciuchno przez całe miasto po Wikulinde by zdązyła na randke z Igorkiem;p oraz zabawe z dziećmi u nas na placyku.
A więc komu w droge....... temu szczota ;pppp Mamusia zmyka do zajęc a wy jeśli macie ochotę zapraszam do oglądania fotek spacerowych:
 

                                  
                                    Wikulina od rana szykuje fryzurke na randki z Igorkiem:)
 

 
no i siup na spacerek;p
 
 
zwiewam!!!!!

 
 haha Mamik zobacz mam cień!!!


Piotruś weś sie wymień na lizaki;pp
 

 
 
PLAC ZABAW:)
 
siupppppp
 
a kuku;p

 
Jaś podrywa Wiki;p

 
hallo tu jestem;p

 
 
siuuuuuppppp


 
hmmm a co by tu zmalować;p

 
JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA!!!!

 
 
P.S WIELKIMI KROKAMI NADCHODZI NASZ PIERWSZY "ROCZEK" BLOGOWY;PPP
 
 
MIŁEGO I SŁONECZNEGO DNIA :))
 
 

 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz