wioooo konniku !Konnik.pl poznałam na początku mojego blogowania szukałam wtedy kocyka dla Wikusi ,już wtedy tego typu wyrobów była cała masa! Konnik jednak był inny,materiały,kolor i pomysłowość Autorki podbiła moje serce! Nawiązała sie rozmowa pytania o produkt i nie tylko Konnik.pl to MAMA taka jak Ja czy TY! Szczera i miła osoba i to w niej lubie ! Nie owija w bawełne pisze prawde jak jest! Bardzo mocno Kibicowałam Konnikowi bardzo chciałam by się udało!

Ten POST powstać miał już dawno ,jak sami wiecie przy 2ce dzieci ciężko jest ogarnąć a chciałam byście weszli do świata Konnika ZAKOCHALI SIĘ i już nigdy nie wyszli! Tak jak Ja!
Dziś Konnik.pl ma swoje miejsce swója Galerie -Sklep i wspiera inne Mamy ,które tworza z pasja.
Galeria Konnik to miejsce z ogromnym klimatem aż chciałoby się aby wszystkie sklepy takie były! Mam nadzieje że uda mi się dotrzeć do Wrocławia i osobiście podotykać wszystkich cudowności.
   Konnik.pl ma w swojej ofercie same CUDA! poduszki,kocyki,fartuszki,worki,chusteczki,literki, ochraniacze na łóżko nawet dla starszaka'! i wiele innych cudowności! Realizuja indywidualne zamówienia wiec kochani piszcie co chcecie a napewno da się to zrobić!
a pisać możecie pod adres : sklep@konnik.pl lub dzwonić  608-461-462 !


i wiecej Konnikowych skarbów:


Jeśli podobaja sie wam cuda Konnik.pl a wierze że tak!!!
Zapraszam was serdecznie na strone KONNIK.PL na FB znajdziecie tam całą masę zdjeć wyrobów Konnik.pl i nie tylko! 

4 komentarze:

  1. jest i moja osłonka na pałąk wózka :-)
    mamawozibardziej.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ha! A ja zawsze jak się wybieram to albo mają zamknięte, albo się przeprowadzają, albo coś. :p

    OdpowiedzUsuń