Daddy.... my hero, my love.


Która z nas ma cudownego męża???
Która powie że jest wspaniałym ojcem???
Która powie że zajmuje się dziećmi lepiej niż Ona sama.... ?
Która chce odebrać Ojcu dzieci???!!!!!

Obrazek idealny mama+tata+syn+córka (tak czy siak dwoje dzieci standardowy model rodziny 2+2).
W całej tej idealności ,kreowanej w mediach w internecie ile jest prawdy?? Ile z nas powie tak JEST IDEALNIE, która z was drogie fanki powie o swoim mężu i ojcu dzieci że jest IDEALNY.....
Wreszcie pytanie zbliżające nas do sedna sprawy ,która z WAS POWIE ŻE JEST IDEALNA?? ba że nie potrzebuje Ojca dla swoich dzieci???

Rola ojca w dzisiejszych czasach zeszła na boczny tor, dlaczego??? Często Ojca w domu nie ma .....
Pracuje po 12 godzin na dobę by zapewnić byt rodzinie, jest w delegacji, ma nową rodzinę, nigdy ojcem dla Twoich dzieci nie był - nie chciał was, był ale tak jakby go nie było -ważniejsi byli koledzy, Mama już Taty nie lubi..... Mama mówi że Tata nas nie lubi.....


Największa krzywda jaką Matka z ojcem mogą zrobić dzieciom to??
Walczyć ze sobą !!!! a za tarcze mieć dzieci!

Życie układa się nam różnie NIGDY NIE MÓW NIGDY i chodź żadna z nas nie chce rozwodu, rozstania  to czasem tak się zdarza.
Nigdy nie walcz z partnerem kosztem dzieci, jest OJCEM MA PRAWA! Pozwól mu widywać się z dziećmi ONE GO POTRZEBUJĄ,KOCHAJĄ! Nie zabieraj Im GO.
Idealne rozstanie to takie ,gdy tłumaczycie RAZEM dzieciom co się dzieje w spokoju (swoje nerwy załatwiajcie zawsze w 4oczy niech dzieci waszych awantur nie widza). Wystarczającym szokiem jest sam fakt rozstania. Ja jestem dorosła ,mam swoja rodzine ale gdyby moi rodzice sie rozstali co przecież może się stać rozpadła bym sie na milion części ....

Czasem jest tak że po porodzie dopada nas depresja,smutek lub po prostu nie myślałyśmy że bedzie tak źle....kolki ,płacze potrfią przerosnąć każdego. Niech Tata wkroczy do akcji ,pozwól mu , naucz.
Jeśli robi coś źle ... powiedz że jest dobrze ,SUPER!!! to motywuje (gdy nie widzi popraw tego nieszczęsnego pampersa jesli masz poczuć sie lepiej czy pewniej , unikniesz awantury i żalu).
Zdarza się też tak że mama nie radzi sobie wcale... z dzieckiem i sama ze sobą. Dobrze gdy ma wsparcie, czasem On nie wytrzymuje i odchodzi .... Czasem Ona Go nie chce i każe odejść....

To koniec.
Walka sądowa o DZIECKO! czy to jest potrzebne czy naprawde nie da się inaczej? Nie mówię tu o skrajnych przypadkach gdzie "ten Ojciec" bije,pije,molestuje i inne podłości tego świata.... Wtedy to dziecko musi i powinno być z MATKĄ!
Są sytuacje gdy to matka jest nie odpowiedzialna ,nie radzi sobie lub nie chce dziecka (walczy o nie tylko po to by dobić ojca tego dziecka)..... co robi Sąd? daje dziecko Matce!!!! bo tak!
Znam wiele przypadków gdzie Ojciec ma dwie role (jest ojcem i matka) i jest z swoja partnerka tylko po to bo wie że ta dziecka mu nie odda bo co powiedza ludzie???? a sama ma je gdzieś!
Znam takie co walczyły w sądzie WYGRAŁY!!! i oddały same dziecko Ojcu!
Czas zmienić nasze prawo ,czas dać Ojcom szanse , czas by Matki i Ojcowie mieli równe prawa!!!!
CZAS COŚ ZMIENIĆ!!!!!!

Mój mąż to dobry Ojciec ,dba o nas ,kocha. Nie zrobię nigdy mu krzywdy jeśli kiedyś nasze drogi się rozejdą (czego bym nie chciała). Zawsze będzie Ojcem moich dzieci i zawsze będzie ważną częścią ich życia. Ma do tego PRAWO, którego ja mu nie odbiorę.


OJCIEC MOICH DZIECI <3

Ojciec moich dzieci jest też wspaniałym wujkiem <3 
POWIEDZMY STOP DYSKRYMINACJI OJCÓW!!!!!
CZAS NA ZMIANY!!!!
CZAS NA RÓWNE PRAWA!!!5 komentarzy:

  1. wszystko fajnie ,akcja fajna ,szkoda tylko ,że nie wszyscy tatusiowie są tacy ... :(

    OdpowiedzUsuń
  2. wiem że nie;/ ale warto sie postarać dla tych DOBRYCH niech maja szanse ... nie wszystkie mamy są dobre.... a o tym się nie mówi bo z założenia MAMA = DOBRA a nie zawsze tak jest!

    OdpowiedzUsuń