Happy me:)

Post miał być rano ale pogoda się zlitowała i wyszło megaśne słońce jak wyszliśmy o 12 tak 16 dopiero wpadliśmy do domu ;p nogi mi odpadają ;pppp zdjęcia będą w oddzielnym poście.

Jestem straszną optymistką a zasade zawsze jakoś to będzie powinnam na czole wyryć;p
Gdy mam gorsze dni no tydzień....każdy się dziwi;p Czasami każdy z nas ma dosyć ,ciężkie dni ,dzieci szaleją jak małpki w zoo , w domu Sajgon , każdego dnia mówisz sobie że będzie ok a tu każdy kolejny dupy nie urywa.... chcesz walnąć wszystko w diabły ,niech każdy się odwali bo zabijesz;p i mój tydzień poprzedni taki był, waliła bym po łbach każdego kto by mi się napatoczył;p
Smuciłam się na wszystko ,jojczyłam prawie tak jak Wika z Adasiem razem zebrani;p

Mąż mój człowiek madry i czasem jak coś powie ;p to się posłucham ;p
Kazał dupe spiąć ,zebrać do kupy i działać!!!! Wszystko samo się nie zrobi ,szczęście cudownie nie zjawi i powie OTO JESTEM, trzeba troszkę pomóc. Chcesz iśc do pracy ,szukaj tej wymarzonej :pytaj wysyłaj cv ,weź się za to!!!!
Kochasz swojego bloga, pisz go ,kreuj po swojemu ale przede wszystkim DLA SIEBIE, bo to TOBIE się ma podobać!! Nie zamykaj go ,nie daj satysfakcji innym.
Chcesz zmienić mieszkanie na dom lub inne mieszkanko ? wyjdź ,poszukaj ,oglądaj ,dowiedz się!!!!!!
UŚMIECHAJ SIE!!!!!! nic nie wkurzy Twoich wrogów tak mocno jak Twoje SZCZĘŚCIE!
Działa......
Wyszłam ,uśmiecham , pakuje dzieciaki do Pandzinki i jade .... przed siebie !!!! do parku jednego i drugiego ,nad wisłe ,do lasu za miasto..... łapie to szczęście ,którym zarażają dzieciaki.
Wiecie co po weekendzie na wsi gdzie wszystko przemyślałam raz jeszcze ,męża rady zakodowałam .... jest lepiej, jest dobrze, to co chcę udaje się od razu!!! do kogo nie napisze spotykam się z przychylnością i radością innych ludzi. Bez umartwiania się smucenia tyłka jest ŁATWIEJ!!!!
Wiadomo czasem się nie da czasem tona czekolady nie pomaga, zagryź zęby załóż różowe okulary i do przodu z wiatrem czy pod nie ważne byle na przód!!!!


MayLily ma już na stanie nowości Ja zobaczyłam i to był koniec MUSZE MIEĆ!!!! i już do nas leca czapusie kolejna prezentacja będzie już na Modelach:)

KOCHANI SZUKAM TEGO KOMBIKA DLA ADKA 80TKA LUB 86 KTOŚ GDZIEŚ WIDZIAŁ? HELP!!!!!! marka coccodrillo :)

Zapowiedź sesji z nasza kochana Asiulka!!!!! cały tydzień zapowiada nam się z aparatem w dłoni:)Na wsi było tak: radośnie z najbliższymi , było wspaniale!!!

Super Wnuczek Adek witał was od rana:)))) i życzył miłego dnia!!!!!
p.s Własnie pan Tata oznajmił że na smutki me lekarstwo ma..... nowy smartfon !!!! aaaaaaaaaaaaa w końcu mojego starocia wymienię ! o wielki mężu niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi ;p hihihihi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz