czas świąt


Dziś ostatni dzień gwaru,biegu czasem nawet stresu wszystko dla kilku dni spędzonych z ukochaną rodziną i przyjaciółmi.
Ciesze się że to koniec przygotowań będąc wczoraj na ostatnich zakupach obserwowałam ludzi ,biegali ,krzyczeli ,mówili wiele wiele przykrych słów i zupełnie niepotrzebnych widać że presja lub brak czasu nie wpływa na nas korzystnie a ja sama żałuję że nie zabrałam się za przygotowania znacznie wcześniej.
Pierwszy taki rok gdy choinka ubierana była na 2dni przed Wigilią zawsze stała u nas o wiele wiele wcześniej, a ja sama na słowo Święta zawsze przebierałam nogami ze szczęścia zupełnie jak dziecko.

W tym roku jest inaczej ta magia i czar zniknęły bezpowrotnie i chociaż ciesze się bo dzieciaki na widok choinki uśmiechają się i będą to pierwsze święta Adasia z nami po tej stronie brzuszka i Wika w tym roku rozumie więcej niż w poprzednim to jednak coś ze mnie uleciało bez powrotnie. To będą zapewne 3 piękne dni ale jak bardzo magiczne tego nie wiem.
Przygotowujcie się do Świąt spokojnie, jeśli zabraknie jakiegoś stroiku czy zupy to nic ważne że będzie wszyscy razem przy stole i szczęśliwi o tym nie zapominajcie o tym co w tych dniach jest ważne, o uśmiechu ,radości . Święta sa dla nie których z was jedynym czasem gdzie rodzina spotyka sie cała w jednym miejscu dla mnie to też taki czas bo uwielbiam jak jest nas dużo wtedy wiem że warto było czekac na moje ulubione Święta cały rok.

Pierwotnie miałam wymienić wszystkie koleżanki Blogerki z ich blogów w życzeniach ale nie chce by jakaś osoba została pominięta więc KOCHANE życze wam z całego serca spokoju ducha w te święta ,takie zresetowania myśli ,oddechu od codzienności abyście powróciły z mega siłą i pasja do pisania . WESOŁYCH ŚWIĄT MATKI BLOGERKI :*

Wszystkim firmom życzę dalszego uporu w dożeniu do celu ,czasem sukces przychodzi powoli ale za to wszyscy jesteście wyjątkowi tworzycie z pasja i miłościa ,podziwiam was i dziękuje za szansę jaką nam daliście ,dziękuje za wszystkie współprace. WESOŁYCH ŚWIĄT :*

Drodzy fani wam życzę spełnienia marzeń ,spokoju na Święta, uśmiechu i radości aby wszelkie niepowodzenia zniknęły a smutki zamieniły się w szczęście ,waśnie i złość zamieniły się w miłość.
Docenimy to co mamy i to co nas otacza ,celebrujmy te dni z rodziną .
Nigdy nie wiemy co czeka na nas jutro za rogiem więc sprawmy by każda chwila była najpiękniejsza a każdy nowy dzień wykorzystany w stu procentach , nie traćmy chwil na niepotrzebne sprawy nie niszczmy się wzajemnie doceńmy nasze życie.


8 komentarzy:

 1. I wzajemnie kochana:)
  Najważniejsze, że będziemy z rodzinami swoimi i będziemy mieli dla siebie duuuużo czasu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. to prawda tylko to w ten czas się liczy :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt kochani ;*;*;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Spokojnych Świąt przede wszystkim! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tym może byc kłopot ALE bardzo bym chciała by były spokojne.
   całuje was :*

   Usuń