X-LOVE

Jak wiecie zapewne kocham wózki , traktuje je z szacunkiem i bardzo o nie dbam dla jednych wózek to tylko kolejna rzecz dla dziecka a dla innych prawdziwa sztuka. Tak dobrze widzicie sztuka , od zawsze interesowałam się wózkami nawet gdy o dzieciach nie myślałam. Linia stelaża ,tapicerka ,kolory ... kolekcje to mój żywioł sama uważam się za niezłego znawce wózków ale tak myślą o mnie też znajomi:) (no dobra mówią że w tym temacie mam nierówno pod sufitem;p)

W naszym domu mieszkało całe stadko wózkowe ponad 25 może więcej modeli przeróżnych marek większość kupiona okazyjnie nowa... i jeszcze drożej sprzedana. Mam nosa do tego:)
Jest jedna firma ,która kocham za wszystko ,za wygodę i bezpieczeństwo dziecka ,stylistykę, funkcjonalność, serwis (najlepszy na Polskim rynku). Jaka to firma??????
X-LANDER :) markę poznałam gdy szukałam wózka dla Wikusi , jak to na fankę przystało szkoliłam się całe dnie ..... waga ,wymiary, z czego stelaż a jaki materiał tapicerki ..... przerobiłam wszystkie możliwe modele a wiedza w małym palcu!
W naszym domu mieszkało już kilka modeli marki pierwsze było XQModel ten kupiłam w ciemno! nie było ich w sklepach a czekałam na niego ponad 2tygodnie! warto było.
Spełniał moje oczekiwania ,posiadał przekładane siedzisko ,kosz na suwak dla mnie bomba!
Jednak jako Młoda Matka nie bardzo miałam wiedzę praktyczna ... narzekałam że cieżki itp w zasadzie dziś wiem ze szukałam mu wad na siłę ,których nie miał! Wózek sprzedałam.... Dziś mając taką wiedze o wózkach wszelakich nie pozbyłabym sie naszego XQ.
Szukając lekkiego wózka kupiłam XGO do domu do galerii głównie chodziło nam o stelaż pod fotelik, który zajmował by mało miejsca. Wika wózek lubiła i spisywał się świetnie ,towarzyszył nam nawet podczas Chrztu Wiki:)

X-lander XA to dla wielu ideał ,uzyskał naprawdę masę pozytywnych opinii a i Ja sama mega go zawszę chwale, wózek wielozadaniowy na każdy teren.

Epizod swój u nas miało także XS i XTWIN i własnie TWINA przecierpieć nie mogę ;/ największa jego wada ? Buda ,która nie jest dzielona ;/ trafił w ręce bliźniąt znajomych a ja myśle ze wróci w nasze łaski podczas wakacyjnego wypadu nad morze:)MOVE mój ulubiony moja miłość i strzał w 10-tke marki!! Połączenie samych najlepszych cech XQ i XA !!! Ma węższą tylną oś niż oba te modele dzięki czemu mieści się absolutnie wszędzie! Kocham go chodź wielu narzeka.... Owszem jest sztywny ale jeśli zachowa się odpowiednie ciśnienie w kołach można te wadę wyeliminować , nie jest to wózek do bujania dziecka aczkolwiek uważam że w żadnym sie nie powinno tego robić. Move to wóz miejski i terenowy z nami przebył plażę Bałtyku , tereny zielone Mazur, wypady do lasu i nad jeziora z powodzeniem tez jechał jako bliźniak .Jest to JEDYNY wózek jaki miałam ,który nie jest do sprzedania ! :)


Kochani po co powstał ten post? Nie jest to żadna płatna reklama tej marki, piszę o wózkach z pasji ogromnej a naprawdę bardzo rzadko zdarza mi sie całym sercem polecać jakiś produkt a te wózki skradną serca wszystkich .
X-LANDER  przedstawił właśnie nową kolekcję .

AKCESORIA 
MUFKA

BLENDA SŁONECZNA


FOLIA P/DESZCZOWA


PARASOLKA


UCHWYT NA KUBEK


ŚPIWOREKTORBY DO WÓZKA


FOTELIKI


GONDOLE
 ta kolekcja niesie za sobą zmiany od teraz będzie jeden model zaczepu gondoli do każdego modelu wózka.


X-LANDER XAX-LANDER X RUN

X-LANDER X MOVE

X-LANDER X PULSE 

NOWOŚĆ KOLEKCJI

X-LANDER X FIT

HIT I NOWOŚĆ MARKIX-LANDER X CITE 
 KOLEJNA NOWOŚĆ I NASZ FAWORYT <3


MAM NADZIEJĘ ŻE NOWA KOLEKCJA ZACHWYCIŁA WAS TAK SAMO JAK NAS <3
WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE 
2 komentarze: