Matka dla Matki

Matka to taka instytucja co kocha za nic, dba i troszczy sie 24h na dobę taka co dla dziecka zrobi wszystko...
Dziś post będzię o pewnej  wyjątkowej mamie ... w domu ma dwóch wspaniałych synków Miłosza 2,5 i Wojtka 1,5 roku iiii właśnie urodziła sie CÓRECZKA na razie jeszcze nie ma imienia (Ilonka jest ładne ;p)
Ludka (Ludmiła) jest mieszkanką mojego miasta o niej samej usłyszałam od koleżanki Madzi ,która poprosiła mnie o pomoc, wsparcie choćby dobrym słowem Ludki i jej rodziny...

Ludmiła jest niezwykle silna kobieta i podziwiam ja ogromnie ,stara się każdego dnia zapewnić synkom wszystko to czego potrzebują od podstawowych potrzeb jak ubranka ,pampersy czy mleko.
Walczy każdego dnia by starczyło im na wszystko i by dzieci były szczęśliwe a to dla niej i jej męża jest najważniejsze.
Wiem jak się martwią co miesiąc czy starczy im na wszystko ,czy nie będzie trzeba kupić leków czy czegoś innego nieplanowanego.
Wiem że ktoś z was powie maja co chcieli bo i na co trzecie dziecko... Ludka jest taka kobieta jak ja .... gdyby nawet miała 5 dziecko rodzić ciąży by nie usunęła ,czasem tak jest że dzieci przychodzą nie planowane.... Ludce córka dała siłe do walki o ich szczęście o każde jutro a jej uśmiech czy jej braci to dla Ludki najpiękniejszy obraz...
Pomysł tego posta narodził sie we mnie i w Madzi podczas rozmowy takiej zwykłej na fb....  Ludka i jej rodzina to wspaniali i kochający się ludzie więc coś musimy zrobić by im pomóc, nie możemy ich zostawić samych!
POJAWIA SIĘ MOJA PROŚBA DO WAS o pomoc dla tej rodziny.
Każdy gest jest na miarę złota !!!!
Chłopcy noszą ubranka w rozmiarze 86 i 92 Córeczka ma dziś dopiero 3 DNI a więc dla niej ubranka od rozmiaru 56.
Jeśli ktoś może podarować pampersy (chłopcy 4+ rozmiar) było by cudownie
KAŻDA WASZA POMOC da tej rodzinie nadzieje na lepsze jutro.
Bardzo bym chciała aby mogli cieszyć się sobą i nie martwić jak dadzą rade...

DANE LUDMIŁY chętnym do wysyłki ubranek czy innych rzeczy podam na PRIV
Celowo unikam publikacji ich danych ponieważ nasze miasto jest małe a ludzie bardzo różni i nie chę ich narażać na dodatkowe zmartwienia

https://www.facebook.com/Miagioianellavita piszcie wiadomości prywatne na nasz profil

W imieniu Ludmiły jej dzieci i męża bardzo dziękuje za każdą okazaną pomoc.


4 komentarze:

  1. nie mam niestety dziewczecyh ciuszkow,a Marcinek nosi teraz taki rozmiar jak chlopsy,ale poszukam neutralnych rzeczy - moze cos znajde:)

    OdpowiedzUsuń
  2. My możemy dać ubranka dla Malutkiej:)

    OdpowiedzUsuń