Iść ciągle iść w stronę słońca - Attipas Polska

Wiecie kochani że lubię buty dziecięce i nie raz tu na blogu mogliście podziwiać różne marki.
Tym razem pod lupę wzięłam Attipas Polska gdzie tkwi ich fenomen?? Dlaczego dzieci na całym świecie je kochaja?? My już wiemy!!!!
Na początku naszej przygody wszyscy się śmieli…. Tak a zwłaszcza ze mnie że ubrałam dzieciakom butki klauna…. Mnie to irytowało strasznie bo czy tak naprawdę kupując buty dziecku jakiekolwiek pierwsze co to myślimy o ich wyglądzie (gdzie to podobanie jest pojeciem względnym bo o gustach siie nie dyskutuje) czy też o tym by but był zdrowy dla dziecka ?

Stawiam na to drugie! Jakiś czas przygladałam się jak stawia stopy Adaś i nawet poprosiłam  o radę Zuzulenkowa Mamę ,która jest fizjoterapeutką by zerknęła na stopy Adka … i obu nam się wydawało że cos z jedna jest nie tak …. Wybrałam się do pediatry by sprawdziła moje podejrzenia … uspokoiła mnie że wszystko jest ok. Adaś wkracza w fazę chodzenia i uczy się jak stawiac stopy by się nie przewrócić …. Zasugerowano mi dobre buty …
Szukając w sieci trafiłam właśnie na Attipasy śmieszne skarpeto buciki…okazało się że kilka innych blogerek już je ma od słowa do słowa BIERZ I NIE ZASTANAWIAJ SIĘ!!!
Pierwszy dzień… Adaś idzie, biegnie a moje oczy wychodzą z orbity!!!! Całą stope stawia na ziemi gdzie wcześniej było z tym średnio ,nóżki prosto … perfekt!!!!! Biłam mu brawo i bym przezachwycona tym co widziałam .Adaś nie tylko chodzi i biega po płaskim ale i nauczył się wchodzić po schodach ,bez problemu unosi nogi , po trawie czy kamieniach chodzi pewnie czasem mam wrażenie że chyba nawet nie wie że ma buty na nogach.
Wika zaś miała swoje Attipasy trzymać do przedszkola… no ale gdy Adaś chodzi to i ona musi…
Chodzi ,leży czasem zasypia…. I nie zdejmuj ich ulubione tęczowe z drogi do nieba butki.
Attipasy są świetnie wyprofilowane, podtrzymuja  stope dziecka, piętkę a do tego noga się nie poci. Są niezwykle lekkie a podeszwa buta jest giętka nie ogranicza ruchów dziecka zupełnie tak jakby chodzić boso a przecież to jest najzdrowsze!

W naszym wypadku nie są to ostatnie ATTIPASY !!!!

4 komentarze:

  1. fajne te buciki!!!!! sprawię takie Julkowi!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne zdjęcia, masz oko :) .E

    OdpowiedzUsuń
  3. są boskie,ale cena odbiega bardzo od moich zarobków koszmar wręcz za co tyle??

    OdpowiedzUsuń