Słodcy

Słodka z nas rodzinka lubią nas dorośli i dzieci a nawet zwierzęta.... i z tymi ostatnimi mamy problem....
Pewne zwierzaki ukochały nas za bardzo a tyle mocno że chcą miec kawałek nas dla siebie .... i tak za dnia czy nocą poluja na nas ,skradają sie i bach kradną naszą słodką krew!!! Po spotkaniu zawsze zostaje nam na pamiatkę wielki swędzący bąbel.... bo niestety cała nasza Czwórka jest uczulona na ukąszenia wszelakich wampirów zwanych komarami.

Co roku gdy nadchodzi sezon wakacyjny / grilowy czy taki gdzie większość dnia spędzamy w lesie czy na działce lecimy do poblisiej apteki oraz marketu i wykupujemy cały arsenał psiukadeł i smarowideł nie mówiąc o świeczkach zapachowych ,kadzidełkach ,plastrach czy branzoletkach..... nic nie pomaga!
Komary gryzły nas i puchliśmy dalej .... a czar z chwil na dworzu pryskał ... serdecznie miałam dość odganiania się od owadów.
Wielokrotnie też prosiłam o rady was czy znajomych co oni stosuja że ich nie gryza tak mocno jak nas.
Ktoś polecił mi marke OFF postanowiliśmy odrazu zaopatrzyć się w większość produktów od sprayu po żele i środki po ukąszeniu. Po miesiącu testowania na własnej skórze jesteśmy zadowoleni ataki krwiopijców nalerzą do rzadkości a jeśli nas dopadną żel po ukąszeniu działa cuda i łagodzi skutecznie opuchliznę.
Polecamy wam z czystym sumieniem za rok znów Off bedzie nas chronił .


2 komentarze:

  1. Off jest super i na nas działa, pozdrawiam Anka

    OdpowiedzUsuń
  2. nam też pomaga ale jeszcze mamy bross do kontaktu,polecam

    OdpowiedzUsuń