EmeLOVE - EMEL

Kobiety lubią zakupy to pewne jak geneza człowieka, kobiety lubią buty … a to jasne jak słońce!

Na naszym blogu specjalnie dla was pojawiają się regularnie, pokazujemy wam to co dobre i najlepsze naszym zdaniem. Kilka razy pytaliście nas o Emele i tak postanowiliśmy wziąć je pod lupę! Wika zamieniła się w testerkę wybrała swoje wymarzone trampki i testowała je w warunkach ekstremalnych (las ,żwirówka , trawa i miejskie alejki) po to by powiedzieć wam czy warto je kupić i dla czego wszyscy chwalą markę.


Wikowy but idealny :

Otwierając pudełko wiedziałam że to nie są byle jakie buty … sam zapach skóry robił wrażenie (uwielbiam go) macałam buty dokładnie i oglądałam z każdej strony a serce rosło….
Wika wpadła krzyczała WOW WOW gdy ubrała je na nogi po raz pierwszy miała mega radochę.
Buciki są lekkie jak piórko, bardzo dopasowane i widać że mega wygodne. Ja sama uważam że wybór Emeli był najlepszy dla nas. Chciałam wysokie trampki i byłam o krok od zakupy w popularnej sieciówce a dzięki wam i podsyceniu ciekawości o tej marce mam dla Wiki ładne buty i zdrowe dla jej stopy.
Emele zyskały wiele nagród i certyfikatów ,kochają je gwiazdy,celebry ci jak i większość polskich mam … teraz już wiemy dla czego!!!


Poczytajcie dlaczego Emele są tak wspaniałe, ich certyfikaty i nagrody mówią same za siebie!!! 
Nasze butki są super i nie są ostatnimi jakie trafiły do nas Wika upatrzyła sobie kilka innych modeli... jak to kobieta nie może mieć jednej pary ....Adaś w kolejnym poście pokaże wam ROCZKI ,powiemy wam też dlaczego pierwsze buty dla dziecka są tak ważne dla zdrowia jego stopy i jej dalszego prawidłowego rozwoju. Emel zadbał o to by nasze dziecko stawiając pierwsze kroki miało solidne wsparcie. Przeszukując zdjęcia z pierwszych momentów gdy Wika stawiała pierwsze kroki okazało się iż butki ,które dostała w prezencie od babci K były właśnie EMELE.
Adaś po siostrze odziedziczył zakupowa smykałke i też ma na oku swoje buciki ale o tym w kolejnym poście ....

Boski Terrostysta... gdzie są moje Emele !!!!


EMELE Z WIKĄ W TERENIE :

10 komentarzy: