Wspaniały dzień

Dzień Chłopaka ,faceta, mężczyzny ,męża, syna… Jutro ich święto ,które ja chciałabym uczcić szczególnie … będzie kolacja i coś słodkiego , będzie dobry film ,wspólna rozmowa i spędzanie czasu…
Jesteśmy razem prawie 10lat (10października mnie nam 10lat razem oraz 5 lat po ślubie) za nami wiele różnych chwil dobrych i złych, całe mnóstwo doświadczeń … radości.

Wcześniej chyba nie doceniałam tego co mam … może nawet zbyt wiele wymagałam od swojego Ł chciałam go ustawiać pod pewien kanon ideału a przecież to tylko jeden człowiek sam wszystkiego nie uniesie … no i zakochałam się w nim bo był dla mnie idealny więc po co go zmieniać.
Z biegiem lat mój światopogląd się zmienił zamiast iść na imprezę woleliśmy być w domu razem lub zaprosić kogoś do nas. Oboje zaczęliśmy doceniać to że mamy siebie.
Gdy na świat przyszły nasze dzieci Ł stał się wspaniałym Ojcem, kucharką ,panem od zakupów ,przyjaciółką ocierająca łzy ,kumpelą do wypadów na miasto… stał się najważniejszym człowiekiem w życiu.
Staliśmy się rodziną dzięki dzieciom… On pokazał że zrobi dla nas wszystko ,Ja pokazałam mu jak bardzo go kocham i nie ma na świecie nic ważniejszego. Oboje wreszcie dorośliśmy.
Teraz uwielbiam gdy z nienacka mnie tuli , nie złoszczę się gdy kubki po kawie zostawia na stole … bo lubię je po nim sprzątać , słuchać w słuchawce  „Żabo znowu nie ma kanapek” bezcenne.
Jestem zakochana zupełnie tak jak byłam nastolatką.

Na dzień chłopaka moi panowie usłyszą jak bardzo ich kocham, jak ich potrzebuję. Co dostaną w prezencie?? Ł nie chce nic materialnego bo to możemy mieć codziennie… a więc nie będę oryginalna może gdy dostanie ciepłą kolację podaną z miłości, dostanie też uśmiechniętą Żonę a syn Matkę , dostaną buziaka i przytulasy a Wika dla panów ma laurki już schowane … zaśniemy wszyscy razem jak zawsze jak każdego dnia … bo każdy dzień razem jest jak dzień chłopaka, dzień kobiet , urodziny czy rocznica… jesteśmy razem i to jest najwspanialszy prezent.
10 komentarzy:

 1. dobrze że mi przypomniałaś, może chociaż jakiś drobiazg kupię P, bo jutro idziemy na warsztaty dla przyszłych i obecnych rodziców, wiec na inne romantyczne akcje nie będzie czasu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czekaj palneta dziecko?? jeśli tak polecam byłam na 4!!! :)

   Usuń
  2. O właśnie tak to się nazywa, ach ta moja pamięć do nazw :)

   Usuń
  3. i jak wrażenia??? warto tam iść , będa jeszcze jedne warsztaty jak tylko dowiem sie kiedy to dam znać

   Usuń
 2. doceniajmy to co mamy :) wspaniała rodzinka z was :)

  OdpowiedzUsuń