Przytul mnie - Cm like a bird

Czasami są takie chwile w życiu że skryłabym się gdzieś pod koc głęboko zakopała i obtuliła a nos na zewnątrz wystawiła dopiero na wiosnę… Niech mnie ktoś przytuli… Brak ciepła, bezpieczeństwa i kilka sypiących się spraw… wiem że przyjdzie rozwiązanie ,przyjdzie nowe jutro i nowe szanse może nawet lepsze niż do tej pory. Mimo to uciekam do pokoju Wiki czy Adka i chowam się w barwne kocyki i poduszki … dookoła mnie tylko niewinny świat, bajki ,zabawa i radość a życie wydaję się takie proste…

Zawsze na poprawę nastroju zabieram dzieciaki ,wózek i teraz ciepły koc i idę przed siebie. Zimny wiatr muska policzki a do głowy wpadają nowe pomysły. Wiem że muszę zebrać się w garść coś zmienić i iść na przód. Czas stać się egoistką, myśleć o sobie i zadbać o swoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne… Znam swoją wartość ale by inni ją docenili muszę pokazać się od tej najlepszej strony… pozytywnej i uśmiechniętej osoby.
Na poprawę nastroju najlepsze są zakupy…  i pewnie nowy wózek podniósł by mnie na nogi w sekundę (to taka już choroba ;p) ale z naszego ENJOY jestem mega zadowolona a spacer z nim to czysta frajda (chociaż zdaradzę wam w sekrecie że Baby Design szykuje nową kolekcję na ,która ja sama cieszę się jak dziecko) więc tu zmiany nie ma i nie będzie. Kolejnym zakupem jaki wprawia mnie w euforię są produkty MINKY. Kocham koce, czapeczki, apaszki,podusie i wszystko co puszyste. Zawsze starannie selekcjonuje to co wam pokaże biorąc pod uwagę tylko oryginalne minky i najwyższej jakości bawełnę.
Przeszukiwałam starannie Internety by znaleźć wam markę, której nie znacie… i tak trafiłam na CM like a bird . Od meila do meila trafiły do nas produkty tej marki. Jakość ,której zazdrościć mogą nawet te większe i dobrze znane marki ,wspaniałe podejście do klienta to jest to co mnie urzekło.

Same koce są świetne wizualnie ,starannie uszyte z niezwykłą dbałością o wykończenie. Prane przeze mnie już 5 razy wyglądają jak nowe. Ceny przystępne i adekwatne do jakości . Ja jestem zachwycona ,koce dostosowane do potrzeb Malucha przy tym bezpieczne, pościele w bajecznych wzorach , ciepłe jesienne apaszki. Chyba sami widzicie jak bardzo urzekły mnie te produkty… jestem zakochana w nich i samej marce. Dla tego na naszym FB macie CANDY abyście i wy mogli poznać tą niezwykłą firmę , zakochać się tak jak ja. Na pewno jeszcze nie raz zobaczycie produkty CM like a bird u nas a wam z całego serca je polecamy.8 komentarzy:

  1. u nas też zmiany:) pokók Nikodema zwierzątka które już go nie interesuja zastopione zostaną Zygzakiem:) plus kolor niebiesko -szary:) zieleni mowimy dowidzenia:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie kolory uwielbiam!! Cudne kocyki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ślicznie ;) jak zawsze u Państwa C :*

    OdpowiedzUsuń