Tchnienie świeżości - wally.com

Małe zmiany, są dobre … dają tchnienie świeżości, rozjaśniają umysł czy dodają chęci do działań tak jak mi… Ostatnimi czasy pewne sprawy wymknęły mi się z pod kontroli, przytłoczyły i sprawiły że nie potrafiłam do was pisać a przynajmniej przekazać tego co czuje tak jak bym chciała… Wolałam wyjść z domu ,uciec gdzieś do parku a powrót nie był najmilszy i to w cale nie za sprawą protestujących dzieci…
Mieszkanie nasze jest przytulne moim okiem w ładnych kolorach… Lecz ściany były puste nijakie i jak nie nasze… Wcześniej nie zwracałam na to uwagi … mówiłam sobie że „kiedyś tam” COŚ na nich będzie… zdjęcie, plakat … no coś… Minęły ponad dwa lata i dalej są puste a za miast plakatów odciski małych rączek , autorskie graffiti Adasia albo naklejka z gumy balonowej Wiki… Pewnie tak było by dalej do naszej wyprowadzki, która mam nadzieje zmieni nasze życie na lepsze gdyby nie remont pokoiku Adasia. Te ściany co to były zielone jak murawa boiska (mimo iż lubię zielony) doprowadzały mnie do szału. Błękit dał nam wytchnienie ,odmienił pokoik a dodatki na ścianie go ożywiły… Wszyscy zaczęliśmy urzędować u Adasia… czujemy się dobrze w nowym/starym pokoju. Tatowy wpadł na pomysł… małymi środkami zrobimy sobie skromny prezent na gwiazdkę…
Zakupił więc farbę do salonu, który jednocześnie jest naszą sypialnią (oddaliśmy dawną sypialnię na pokoik dla Adasia) i postanowił tchnąć nowe życie w nasze ściany. Ja zaś miałam wybrać jeden dodatek do nich… tapetę (ostatnio modną), obrazek czy co tam chcę… Ma się mi podobać i mam czuć się dobrze w odnowionym miejscu… Proste zadanie, prawda? Ja szukałam tego idealnego CZEGOŚ przez ponad miesiąc… i znalazłam!

Piękne dmuchawce… zakochałam się od pierwszego wejrzenia… patrząc na zdjęcie fototapety miałam uśmiec na twarzy. Jest w niej wszystko to co ważne i co lubię.
Dmuchawce pokazują ulotność chwili ,nic dwa razy się nie zdarzy i życie mamy tylko jedno … dają motywację do działania by żyć dobrze… Ł mówi że na naszej tapecie słońce zachodzi … dając znak że to był dobry dzień a Ja? Widzę je wschodzące takie ,które daje nadzieję na lepsze jutro . Każde z nas widzi swój idealny obraz, nie mogę się doczekać kiedy Ł odmaluje pokój a my zamontujemy naszą tapetę na ścianie. Jak tylko to uczyni pokaże wam ten efekt i ta magię na naszej ścianie.
Jeśli macie ochotę odmienić swoje wnętrze czy to fototapetą czy naklejką lub realizacją własnego pomysłu to wierzcie mi naprawdę warto. 
4 komentarze:

  1. Warto! my czekamy az dotrze do nas z Polski fototapeta do pokoiku synka! ja lubie czeste zmiany w domu wiec czesto choc ,,cos przestawie,, teraz czekamy az przyjdzie czas ubierania choinki.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja też kombinuję często..... a choinke uwielbiam stroić!!

      Usuń