B-day PARTY

Sobotni dzień był na wariackich papierach. Od rana uwijałam się jak w ukropie by dokończyć sprzątanie, naszykować nam odświętne ubrania , przygotować stół itp. Tatowy zaś biegał po mieście a to odbierał tort (najpyszniejszy na świecie od TORTY SYLWII) a to robił ostatnie zakupy by wreszcie zlądować do domu i zabrać się za gotowanie. W między czasie trzeba było zabawiać kawalera bo przecież spanie w urodziny nie wypada! Jak zawsze wyrobiliśmy się na styk przed pierwszymi gośćmi.

Adaś na początku zawstydzony ale wyciągał rączki po kolejne prezenty, największa radość to rwanie papieru! Zabawkami zasypano cały pokoik tak że nie było gdzie stopy postawić… wszędzie pełno autek  (ukochanych Adka),klocków czy balonów. Jednak nie to wszystko sprawiło Adasiowi największą radość.

Adaś piał z zachwytu, kulgał się i bił brawo na widok braciszka Antosia i to właśnie jego osoba była najfajniejszym prezentem z urodzin. Adaś nie mógł się nacieszyć braciszkiem i cały czas go łapał i całował taka to braterska miłość.

W tym roku Adaś sam dmuchał świeczkę z tortu i niezmiernie cieszył się na jego widok no w końcu był z postaciami z jego ulubionej bajki Toy Story.

Dzień minął nam bardzo szybko w wspaniałym towarzystwie. Gdy goście urodzinowi rozeszli się do domu późnym wieczorem wpadł jeszcze do nas ulubiony wujek dzieciaków K wraz z ciocią J, w końcu wszyscy nasi najbliżsi świętowali wraz z Adasiem jego urodziny.


Młody padł spać położyłam się obok niego jak zawsze i wpatrywałam w oczka,nosek, rzęsy gładziłam po jego małej główce zastanawiając się gdzie zgubiłam te DWA LATA. Jak to się stało że z 3200kg mam teraz 15kg faceta w łóżeczku.

Tak bardzo wyrósł i zmienił się, a ja każdego dnia kocham go jeszcze mocniej.























tak Cię kocham Braciszku <3








4 komentarze:

 1. świetnie wyszło, widać że Adaś szczęśliwy i zadowolony. Wszystkiego najlepszego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. było super na luzie tak jak lubię a Adkowy szalał jak Dzikusek , dziękujemy :*

   Usuń
 2. Ale miał Adek fajna impreze :)

  OdpowiedzUsuń