Blog Roku

Blog Rok
Kilka razy pytaliście mnie czemu nie startuje, dostałam też wiadomości od was że powinnam i będziecie głosować.

W tym roku nie czułam potrzeby tego wyścigu i proszenia was o każdy głos, który może przybliżył by do marzenia i miejsca w pierwszej dziesiątce.

Pytaliście dla czego NIE… bo wiecie ja chyba mam już wszystko i tytuł ten pewnie w moim wypadku nie wiele by zmienił (mogę się mylić jednak nie podjęłam ryzyka). Mam wszystko u boku… dzieciaki , wspaniałe dzieciaki, Męża co regularnie podnosi mi ciśnienie (i dzięki temu płodzę dobre teksty, to wszystko jego zasługa) i mam was! Jesteście komentujecie na fb (z pewnością tak łatwiej bo i ja wole być aktywniejsza na fb niż stacjonarnie gdzieś na blogu) Mam was prawie 3 tysiące jak dla mnie to jest mój sukces.

Nie startowałam też bo doskonale znam TO miejsce i jego możliwość (na ten czas) jestem realistką  nie chciałam stawać do wyścigu z Blogami, którym  nie dorównam bo są ode mnie lepsze i ,które podziwiam, czytam, uwielbiam…

Jest ich kilka, wszystkie są inne i niepowtarzalne zaglądam tam regularnie i mimo iż nie znam osobiście ( czy internetowo nie zamieniłam nawet kliknięcia) to czuję czytając tekst jakbym siedziała z koleżanką przy kawie z koleżanką ,która przeżywa to samo i myśli tak jak ja.

Wspaniałe miejsca.

Chciałabym byście też je poznali. Jeśli przypadkiem uznacie że ZAGŁOSUJECIE na nich ,przyczynicie się do spełnienia ich marzeń (które po części są też moje) będzie mi bardzo miło. Wiem że gdy złączymy swoje siły Ci ludzie osiągną sukces uczciwie po przez prawdziwie głosowanie a nie oszustwa. Tak moi drodzy są blogi ,które kupują sobie głosy na allegro , proponują inne korzyści na forach w zamian za smsy… To chore ale świadczy tylko o jednym… Ci ludzie i ich blogi są bez żadnej wartości.

My czytający i lubiący BLOGI możemy pokazać jak wygląda naprawdę wsparcie ulubionego Bloggera , do którego zaglądamy każdego dnia za darmo, który serwuje nam konkursy i prezenty ,zasypuje pięknymi zdjęciami i tekstami, zaprasza do swojego życia…

Dziś pokażę wam miejsca, które czytam.

W kategorii PARENTING w konkursie BLOG ROKU mam kilkunastu swoich ulubieńców i tak naprawdę ciężko było pokazać wam tylko kilku... każda mama jest wyjątkowa, dziecko / dzieci cudne a Tatusiowe na medal...

Makóweczki pewnie znają wszyscy, jedni ich kochają inni mają na nich uczulenie. Ja osobiście zachłysnęłam się blogowaniem podpatrując ich życie. Widziałam jak rośnie Max, czekałam na Lenę. Dziś to już spore dzieciaki o zadziornych charakterach ( zwłaszcza Lenka). Boskie zdjęcia, wspaniałe wnętrza, moda i życie pełną parą takie są Makóweczki. FLOW poznałam przypadkiem, gdzieś na FB wyświetlił mi się profil.... Zaczęłam czytać bierzące teksty, nadrabiać te istniejące... jeszcze w tedy Flow była w ciąży z trzecim dzieckiem ( tak trochę zazdrościłam przecież ja sama też marzę o trójce). Flow pisze o swoim życiu tak jak jest bez lukru jej teksty są pełne prawdy, podziwiam Ją i liczę że kiedyś będzie mi dane poznać.


OCZEKUJĄC lubię chyba najbardziej za to że znajdę tam teksty Marysi i jej męża Kuby. Fajnie jest poczytać jak na pewne sprawy patrzy facet... Tworzą super zgrany duet, miło się patrzy na nich i ich życie do tego duetu jest jeszcze ich córka Brysia. Życie, rodzicielstwo, gotowanie. Poprostu lubię tam być i już. 


ŻYCIE I SPOŁECZEŃSTWO

W tej kategorii jest tylko jeden blog.....

KRYSTYNO NIE DENERWUJ MATKI wejdź tam a przekonasz się dla czego ejst to NUMER JEDEN!!!! Teksty przekozackie uwielbiam je do granic!!! Zawsze po przeczytaniu mam lepszy dzień! Mocno trzymam kciuki za ten blog.

LIFESTYLE

W tej kategorii mam swoich faworytów... tylko dwa blogi chociaż wiem że jest znacznie więcej wartościowych.

SZALONOOKA kto nie zna tej dziewczyny niech się wstydzi! Hania gotuje, pisze o poważnych tematach i żartuje jak nikt. Jej teksty z Fb nie raz sprawiły że oplułam monitor ze śmiechu! Uwielbiam Ją totalnie!!!! 


MAMALLA Młoda dziewczyna ( chociaż nie zabardzo lubi by szufladkować Ją jako tą młodą) Matka cudnej Polci ale przedewszystkim KOBIETA (o czym po porodzie zapomina większość z nas) Ala to taka ja kilkanaście lat wstecz.... Mówi co myśli czasem przeklnie (no co matkom nie wypada?) pokazuje to jaka jest i niczego nie udaje. Ma ogromnego powera do działania a czego się nie dotknie zamienia w złoto... dosłownie! Pokazuje że mieć marzenia to spełniać marzenia... czym mnie starej kwoce daje kopa do działania bo przecież ja też mogę być Fit tylko nie chce mi się ćwiczyć... moje marzenia też moga się spełnić i dzięki Ali i jej tekstom nie pozwole by ktoś inny spełniał je za mnie.!


PODRÓŻE 

Zaglądam w dwa miejsca i zawsze zazdroszczę tych widoków i przeżyć. Te rodzinki pokazują że z dziećmi można wszystko nawet objechać świat.

RODZINA BEZ GRANIC mój numer jeden! 

Łopacińskich świat łamią stereotypy... 242 dni w roku w podróży... ZAZDROSZCZĘ !

Mam nadzieję że pokazałam wam nowe i fajne miejsca, takie które warto czytać i wspierać. Blogów wspaniałych blogów jest znacznie więcej i szkoda że nie wygraja wszystkie. Każdy zasługuje na swoje 5 minut na to by być docenionym i tym razem to od nas zależy.!

WSZYSTKIE GŁOSY czyli pieniądze z sms zostaną przeznaczone na FUNDACJĘ DZIECI NICZYJE, która pomaga dzieciom doświadczającym przemocy.

1 komentarz:

  1. I chyba dobrze, że się powstrzymałaś, bo widząc to co się dzieje w związku z głosowaniem to czysta kpina - kupowanie głosów, konkursy itp. To nie jest zdrowa rywalizacja i wiele osób, które wzięło udział w tegorocznej edycji szybko pożałowało swojej decyzji.
    A tak spokojnie możesz sobie pracować nad tym co robisz i nie musisz kajać się o głosy ;)
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń