Dzień miłości

Jak pewnie zauważyliście próżno szukać u nas listy prezentów na walentynki dla niej czy dla niego, nie znajdziecie u nas sposobu na udaną kolację we dwoje ani też przepisu jak zrobić partnerowi niespodziankę nie powiem wam też jak wyznać miłość tego dnia…

W zamian jednak powiem wam jak  „świętujemy” my.

Jeszcze kilka lat wstecz ,kupiłabym prezent jaki extra wymarzony zupełnie jak na gwiazdkę, sama dostałabym super extra bieliznę i wyszlibyśmy do modnej restauracji czy na dyskotekę.

Przyszedł jednak taki czas kiedy nauczyliśmy się mieć „ Walentynki” cały rok.
Uwielbiam to święto naprawdę, magię czerwonego koloru, zakochane pary trzymające się za dłonie ,buziaki, amorki, serduszka…. Jednak teraz patrzę na to wszystko nie co inaczej.

Nie potrzebuję co roku nowego kubka do kawy z motywem serca, nie potrzebuję tony niepotrzebnych gadżetów na to święto i nie muszę się głowić co Mu kupić z tej okazji.

Staramy się całym rokiem podtrzymać ten „ogień” między nami. Co wieczór staramy się znaleźć czas tylko we dwoje na wspólny film, razem jemy kolację, rozmawiamy.

Celebrujemy ten czas Ja i On.

Tego specjalnego dnia 14 LUTEGO rankiem zrobię mu kawę, obudzę go pocałunkiem do pracy szepcząc do ucha „kocham Cię” pora wstać. W drzwiach dam mu kanapki do pracy (gdzie w środku znajdzie małe czekoladowe serduszko). On wyjdzie a my z dzieciakami zrobimy pyszny obiad by był ciepły jak wróci do domu, zjemy go wszyscy razem.  Jak wróci dostanę najpiękniejszy bukiet róż , przytulę go mocno. Po południu wymkniemy się na dwie godziny na spacer tylko JA i ON i nasze dłonie (dzieci zostaną z babcią T). Wrócimy na kąpiel dzieci, uszykujemy ich do snu razem… Dzieci usną a my usiądziemy do wspólnej kolacji ,obejrzymy dobry film, porozmawiamy.

Taki to będzie nasz zwykły „świąteczny” dzień bez pompy  i specjalnego szykowania.

Lubię być z moim Ł, lubię robić z nim zwykłe rzeczy jak sprzątanie i zakupy….

Co jest więc „świętem” to że możemy być razem każdego dnia. Tylko to się liczy.

Kocham i jestem kochana.2 komentarze:

  1. I to jest najważniejsze! "Podlewanie" tej miłości i pielęgnowanie przez cały rok :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dokładnie a nie tylko o święta

    OdpowiedzUsuń