Mała dama - Charm.me

Gdy dowiedziałam się że nosze pod sercem córkę, wiedziałam że będzie prawdziwą księżniczką.
Planowałam i oglądałam same tiule, róże, koronki  wszystko słodkie cukierkowe i dziewczęce. Zwłaszcza przyszła garderoba mojego noworodka był tylko w jednym kolorze… róż. Z pokoikiem troszkę ochłonęłam albo Tatowy mnie pohamował i sam wybrał kolor ścian, jakże inny niż ten ,który kazałam mu kupić… ja chciałam róż w odcieniu róży o poranku (tak tana nazwa) a On wymalował mi ściany na zielony… trawa z rosą czy jakoś tak… szlak mnie trafiał całkiem długo… Meble same nie miały za wiele wspólnego z moim obrazem słodyczy. Dziś wiem że to był dobry wybór bo od tej nadmiernej słodyczy oszaleć można!!!! 

Wiedziałam jednak że Młoda będzie lubiła błyskotki tak jak ja i cały ten około dziewczęcy blichtr… 

Nie myliłam się! Z czasem gdy stawała się coraz większa pokazywała jakie kolory lubi :róż, fiolet, czerwony (w cale nie dziwne podobno takie wybiera większość statystycznych dziewczynek).

Strojenie się w świąteczne kreacje przyprawiało ją o szybsze bicie serca… „mamo byle Tule (tiule) i długa i luziowa ploszę”. Stroiła się i wygłupiała w coraz to inną sukienkę.

Podkradała moje łańcuszki i gumki, z których robiła bransoletki. Obiecałam jej że jak dorośnie dostanie swoją prawdziwą biżuterię, taką tylko dla niej.

Czekałam aż odpowiednio dorośnie i będzie gotowa by dostać do zabawy (i tylko) dopełnienie swoich przebieranek –biżuterię.

Wika wybrała sobie bransoletkę z zawieszkami. Piękna i kolorowa idealnie podkreślająca to co Wika lubi, zawieszki w kształcie szminki,torebeczki i bucika a wszystko na kolorowym łańcuszku.
Chuda rąsia Wiki wygląda super a Ona sama jest zachwycona prezentem.

Bawi się ubiera, przebiera a potem chowa w pudełeczku tak by Adaś nie zrobił sobie krzywdy i nie wpadł na pomysł zjedzenia zawieszek.

Utwierdziliśmy się w przekonaniu że Wika nie traktuję tego jak spełnienia jej fanaberii, szanuje swój prezent i wie że musi go pilnować tak by brat nie zrobił sobie krzywdy.


Mała dama ,z której jesteśmy dumni.
WASZE KSIĘŻNICZKI TEŻ LUBIĄ BIŻUTERIĘ??
W TAKIM RAZIE MAMY DLA WAS KONKURS!!!! więcej informacji czeka na naszym FB!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz