Dorosły pokoik Wiki

Na chwilę oderwałam się od smutku i kłopotów… Zapadła decyzja o modernizacji pokoiku Wiki. Sprzedamy meble Wikowe (o ile ktoś je zechce) i wstawimy tam nowe rzeczy bardziej neutralne może nawet doroślejsze. Wika za to wybrała kolor ścian… ozdoby ,żyrandol, kocyki i poduszki.

Początkowo Wika miała dostać tradycyjne większe łóżko dla dzieci ba nawet upatrzyłam sobie jedno cudne w Ikei ,takie metalowe… no boskie. Jednak zaistniała sytuacja zdecydowała że wybór musi być praktyczniejszy tak abym ja lub babcia T mogła się u Wiki przespać…


Zaczęłam szukać wersalki… czegoś dwuosobowego i wygodnego, czegoś co zabiorę do nowego domu do pokoju dla gości ,czyli coś co ma być (teoretycznie) uniwersalne. Na całe szczęście można poszaleć z tkaninami –obiciami i coś co z początku wygląda poważnie a nawet bardzo to po małych modernizacjach już jest bardziej przyjazne i dziecięce.

To nasze typy, oczywiście tylko kształt - kolor wybierze sama Wika :) a wraz zdodatkami nabierze to dziecięcego wyglądu. Niestety inna opcja raczej nie wchodzi w grę.

Całości dopełnią meble w stonowanym kolorze jasnego dębu… no o ile będą się podobały Wiki. Szafa, komoda, regał na książki i oczywiście biurko dla przyszłego przedszkolaka. Znalazłyśmy już piękne plakaty i kolorowe pudełka na zabawki i gadżety.

Wszystkie nasze dodatki upolowane są z naszego ulubionego sklepu Love Sove , zaglądajcie do działu SALE czekają tam same cuda w super cenach. Najważniejsze jednak w pokoju Wiki były ,są i będą pluszowe dodatki. Wika tak jak Ja kocha minky, kocyki, poduszki i inne dodatki. Sama wybierała wszystko to co jej się podoba a ja oczami wyobraźni widzę piękny pokoik stonowany ale mimo to dalej dziecięcy.

Na początek coś czym przykryje się w cieplejsze dni, kocyki light... nie zapomnieliśmy też o Adasiu!


Wplanach jest też coś mega ciepłego na zimne wieczory ... więc jak tylko zrobię napad na bank odrazu zaopatrzę się w maxi narzutki dla przedszkolaków... z cichą nadzieją że dzieciaki dadzą mi się w nie wtulić <3Z poduszkami Wiki zaszalała... krówki, zeberka i kwiatki ... takie połączenie zagości w jej pokoiku.
To czego nie mogłoby zabraknąć to POŚCIEL korzystając z okazji że biorę dla Wiki zamówie też zestaw dla Adasia uniwersalny i pasujący do wszystkiego.... tylko nie mogę się zdecydować, który wybrać, oba są cudne!Z Wiką sprawa była prosta! Musiał być różowy :)

Wszystkie nasze cuda pochodzą z jednego i naszego ulubionego sklepu CM like a bird zerkajcie też na FB do CM like a bird tam co jakiś czas pokazują się nowości! My z produktów jesteśmy mega mega zadowoleni i polecamy je wszystkim.

Wisienką na torcie w pokoiku Wikusi będzie mała niespodzianka... jaką szykuję dla niej (i ciułam grosz) na nowy zestaw jej ulubionych kul cotton balls. Oczywiście tylko od Cottonovelove .


Mam nadzieję że pokoik dalej będzie magiczny i taki jej a zmiany wyjdą nam tylko na dobre.

2 komentarze: