Małymi kroczkami...

Małymi kroczkami zawsze można dojść do celu! Chociaż ja z cierpliwością mam strasznie na bakier to Tatowy zaś jest oaza spokoju i cierpliwości. W momentach gdy ja już bym w złości kogoś dusiła ;p On nie reaguje, milczy czy znacznie mocniej drażni innych- taki to cwany jest Tatowy.  Gdy podjęliśmy decyzję o remoncie pokoiku Wiki ja chciałam natychmiast wręcz gnać po farbę ,rozkręcać stare meble i tworzyć istny armagedon… No nie tak…. Powoli!!

Zaczęliśmy planować, szukać kolorów ścian, dodatków (pamiętacie? Kilka postów wcześniej pokazywałam wam nowe poduszki i koce do pokoiku Wiki). Małymi kroczkami zaczynamy zmiany, a punkt kulminacyjny całej przemiany nastąpi po wakacjach. Dlaczego? Będzie to taki sygnał dla Wiki że czas na przedszkole i może dzięki temu poczuje że zmiany są fajne i przyjemne.

W pokoju Wiki zagościł nowy dodatek , LAMPA z pięknymi beżowymi dodatkami. W sumie nic wielkiego a Wika cieszyła się z niej bardzo. Stary pokoik nabrał rumieńca, zmienił się i odświeżył i dostał delikatnego dziewczęcego akcentu.

Lampa wykonana jest bardzo porządnie i niezwykle łatwo samemu ją złożyć i zamontować ,każdy Tatuś bez problemu sobie z tym poradzi. Dodatki pięknie się komponują a przy zapalonym świetle jest naprawdę super efekt.

Wika zaś powiedziała że balonem jaki zawisł pod jej sufitem odleci do swoich marzeń, mam nadzieję że to będą tylko piękne sny tak piękne jak jej prezent.


Cieszę się że Ona ma charakter Taty przemyśla swoje decyzje, potrafi czekać i być cierpliwa a przede wszystkim cieszy się z najdrobniejszych rzeczy. Nasz kochany Przedszkolak.

P.S Jeśli podoba się wam nasza lampa znajdziecie Ją w Lamado-Shop , które w swej ofercie ma nie tylko świetne lampy ale i inne piękne dodatki do wykończania pokoiku dziecka.
12 komentarzy:

 1. Ja również jestem w gorącej wodzie kąpana. Wszystko już i najlepiej ani chwili nie czekać. Mój mąż mnie stopuje, i zwykle wychodzi mu to na dobre, choć ja niechętnie się do tego przyznaje :)

  Zazdroszczę Ci tego szaleństwa urządzania pokoiku!
  A lampa prezentuje się fantastycznie :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również jestem w gorącej wodzie kąpana. Wszystko już i najlepiej
  ani chwili nie czekać. Mój mąż mnie stopuje, i zwykle wychodzi mu to na
  dobre, choć ja niechętnie się do tego przyznaje :)

  Zazdroszczę Ci tego szaleństwa urządzania pokoiku!
  A lampa prezentuje się fantastycznie :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuje ! jest świetna a ja w niej zakochana! o gdyby nie Mążbylo by ze mną cienko;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna lampa! Zakochałam się w niej!


  U nas podobnie ja jestem strasznym nerwusem i muszę mieć wszystko już teraz, za to Mr Right jest spokojny i wszystko kilka razy przemyśli

  OdpowiedzUsuń
 5. no faktycznie cudna ta lampa i bardzo oryginalna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. to tak jak u nas;p i dobrze bo mogło by być źle ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna lampa!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna lampa, uwielbiam balony :)
  Ja też jestem w gorącej wodzie kąpana, choć ostatnio staram się hamować :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej ;) Pracuję w Centrum Handlowym i ostatnio dostaliśmy bony o wartości 200zł do wybranych sklepów (H&M, Cropp, House i Smyk). Proszę aby nie brac więcej niż 1-2 bony i nie rozpowiadać o tym na innych grupach ;)
  http://xurl.pl/bony-na-ciuchy

  OdpowiedzUsuń
 10. ja tez inaczej siedziałabym za morderstwo hihihi ;p

  OdpowiedzUsuń