Szczęście w czystej postaci... chcesz trochę ?

Zapytaj SIEBIE czy możesz być lepsza? Jeśli chcesz odwracać się za siebie to tylko po to by sprawdzić jak daleko już zaszłaś. Niech każda sekunda Twojego życia się liczy – niech będzie ważna, nie trać czasu nie gub go, nie marnuj go! Życie nie jest niestety bajką… dobrze o tym wiem. Świat jaki nas otacza to ogromna dżungla jeśli nie zaczniesz walczyć o siebie to zawsze będziesz uciekać. Ludzie czasami są jak wilki, atakują cię i ranią. Ty bądź silna w śród nich nie pozwól byś stała się ofiarą… stań się przywódcą! Zacznij wreszcie walczyć o to co kochasz!!! Mam zrobić to za Ciebie? Nic to nie da! Ty sama musisz wziąć się w garść! Strach jest tylko iluzją wytwarzaną przez Twoją głowę, staw mu czoła! Idź naprzód… TERAZ! Dobre rzeczy przytrafiają się wszystkim… mnie i Tobie ale dzieją się znacznie częściej jeśli ciężko pracujesz na swoje szczęście. W całej tej pogoni, walce o siebie i leprze jutro nie zapominaj o: 

 • Bądź uczciwa.
 • Bądź miła.
 • Bądź honorowa.
 • Pracuj ciężko.
 • Nie zapomnij być WSPANIAŁA !

Jeśli to wszystko co Ci napisałam weźmiesz do siebie ,zaczniesz zmieniać swoje życie i zawalczysz o swoje marzenia to gwarantuję że  pokochasz zapach sukcesu o poranku!

JA zabrałam się za swój tyłek, przewróciłam swoje  życie do góry nogami. Postawiłam na siebie chociaż brzmi to egoistycznie gdybym tego nie zrobiła mogłabym wylądować gdzieś w szpitalu. Postanowiłam że nie będę tylko żyć… jakoś… ale będę przeżywać swoje życie i czerpać z niego tyle dobra ile się tylko da. Ty też możesz tak zrobić, jeśli tylko zechcesz…?2 komentarze:

 1. bardzo motywujący tekst. Warto walczyć o swoje marzenia! PS. Super zdjęcia, szczególe to z motorem, wie co dobre ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Adaś siedział na motorze z godzine ;pp ihih kocha auta i motory jak to chłopak ;p

  OdpowiedzUsuń