Mała "Stylistka".

Wika to mała gwiazdeczka coraz częściej zaczyna podkreślać swoje Ja ubiorem, twardo chce decydować o tym co jej kupujemy i jak rozumie że coś jest drogie i nas na to zwyczajnie nie stać (godzi się na dowolną inną rzecz nawet podkreślając że ta tańsza jednak bardziej jej się podoba) tak w kwestii koloru jest nie ugięta. Od jakiegoś czasu kocha wszelkie printy zwierzęce, kwiatki oraz jeans… Zaszczepiłam jej tez manie szukacza i łowi w SH lepiej niż Ja ;p


Dzisiejsza stylówka kupiona została za grosik jak to Wika mawia, bluzeczkę wygrzebała sama w Sh marki H&M za cale 2 zł do tego szorty (imitacja jeansu) z dwupaku kupione w Lidlu oraz sandałki w ukochanym różu jakie Tatowy przywiózł z ostatnich zakupów w decathon za 29,90 taki tanim sposobem Wika jak mówi wygląda cudnie… zdaje się że ma gust całą stylizację dobrała sama i widać jak wielką frajdę to „sama” jej sprawia. Nie wiem w kogo to ma bo ja kompletnie nie potrafię się ubrać a już na pewno nie dobrać dodatki. Od dziś Wika będzie nas ubierać.  Zawsze na zakupach biega po sklepie jak kot z pęcherzem przynosząc coraz to inne ubranka a to dla siebie albo dla Adasia za chwilę pobiegnie po coś innego pasującego do pierwszej rzeczy jaką przyniosła i takim sposobem zakupy robimy szybko i sprawnie i co najważniejsze wszyscy wracają zadowoleni… no prawie tylko Tatowy przeżywa paragon ... jak zawsze :) 
a dziś wynalazła taki must have na nadchodzącą jesień... czadową kamizelkę z H&M no nie pozostaje mi nic innego jak zacząć na nią odkładać.


3 komentarze:

  1. Widać na zdjęciach że jest mała gwiazdeczka i piękna modelka :-) We wszystkim cudnie wygląda, często śledzę Wiki stylizacje :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. www.anniealr.blogspot.com25 lipca 2015 13:58

    Widać, że talent od urodzenia. Może zostanie stylistką :) Jest śliczna i ubiera się cudownie :)

    OdpowiedzUsuń