Panda love - KSIM idealna kurtka.

Chociaż pogoda wskazuje na tropiki… to my dziś wam pokażemy nasze jesienne kurtki… kilka dni temu był dość chłodny wieczór i udało nam się zrobić parę zdjęć.  Kurteczki są mega a dzieciaki wyglądają jak bliźniaki… dwie małe pandy! <3 Na początku po rozpakowaniu paczek dostałam zawału… o ja głupia co sobie myślałam… że ile tego białego na kurtce…. no mało… jak mało skoro to pandy!! Wyobraziłam sobie Adasia buszującego w piasku, liściach czy co tam… (uwielbia się brudzić) śnieżno biała kurtka i Adaś… na głowę upadłam…. Podczas robienia zdjęć dzieciaki się bawiły w najlepsze  a ja starałam się uchwycić w miarę wyraźne zdjęcia… Przy tym Adaś dwa razy zaliczył glebe… wlazł do  budy Sońki nie mówiąc o kurniku… garażu i zaglądaniu pod samochód w poszukiwaniu Dixi… test level hard! Wika jak na damę przystało kulturalnie podlewała kwiaty, pokopała w ogrodzie motyką, przegoniła Adasia po kurniku i nosiła koty… test numer dwa za nami…

W praktyce kurtka Adasia wyprana wygląda jak nowa a Wikową wystarczyło przetrzeć szmatką i po zabrudzeniu nie ma śladu!

Kurtki mega wygodne, widać było po szaleństwach jakie dzieciaki wyczyniały, materiał świetny wiatrochronny i wodoszczelny… sprawdzane szlauchem ogrodowym J Ściągacze przy rękach oraz w pasie – ni cierpię gdy kurtki tak odstają na dole.. zawsze mam wrażenie że podwiewa itp.. mało praktyczne a tu kłopotu nie ma. Do tego dwie kieszenie na zamek dla Wiki must have no bo gdzie by błyszczyki chowała? Wygląda? Dla nas mega zwierzaki są super!

Co najważniejsze dla mnie … to to że kurtka w całości wykonana jest w Polsce! To nie żadne made In China od pomysłu, projektu aż po proces tworzenia wszystko dzieję się tu w naszym kraju. Pandy są mega porządne i z pewnością nam posłużą długo. Widać że kurtki powstają z pasji i miłości. Projektują je rodzice z miłości do dziecka swojego i wszystkich innych. Dobro małego klienta jest najważniejsze i to się czuje od pierwszych chwil po otworzeniu paczki. Marka KSIM ma w swojej ofercie inne kurteczki osobiście strasznie podoba mi się tygrys i kotek.  Wika zaś ma chrapkę na futerkowe wdzianko … pomyślimy J  Wam szczerze polecamy jeśli szukacie czegoś naprawdę wysokiej jakości, wygodnego i ładnego dla oka trafiliście pod właściwy adres!


poddaje sie!!!! ;p


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz