Przedszkole moja rzeczywistość + KONKURS KINDII

Przedszkole… to teraz nasza rzeczywistość wszystko robię pod nie. Wieczorem zasypiamy wcześniej by wstać raniutko zjeść śniadanie i zdążyć się jeszcze trochę powygłupiać. Zakładałam że w tym roku będzie łatwiej , znacznie łatwiej bo Wika starsza i nie będzie tak bardzo przeżywała rozstania zemną jak rok temu. Myślałam że unikniemy płaczu, proszenia o zostanie w domu, całego stresu … myliłam się. Wika to strasznie emocjonalna istotka przeżywa wszystko dwukrotnie mocniej niż na przykład Adaś. Myślałam że to iż idą razem ułatwi jej sprawę bo w końcu nikt nie zostaje z mamą w domku a wszyscy Ida do przedszkola i pracy. Wielkim plusem nowego przedszkola jest podejście do dzieciaków i ich potrzeb. Wika może mieć przy sobie swój kubek z ulubiona postacią bajkową, pluszaka (pieluszkę,którą Wika szarga za sobą wszędzie od maluszka), jeśli chce w każdej chwili może zajrzeć do grupy maluchów gdzie jest Adaś no i towarzystwo ciotecznej siostry. To ostatnie jest najlepszy co mogło spotkać Wiki. Siostrzyczka i jej obecność bardzo łagodzi strach Wikusi a ja bardzo się cieszę że ma przy sobie kogoś kogo zna,lubi i zawsze może liczyć na małe przytulasy gdy jej smutno. Adaś zaś chodzi z druga siostrzyczką i bliskim kolegom z osiedla, dzięki temu pewnie nie ma z nim najmniejszego problemu. Adaś jest odważny i ciekawy świata zaklimatyzował się niemal od razu.

 Wyprawka przedszkolaka po tygodniu została mocno zweryfikowana. Myślałam że będzie potrzeba mi tona spodni… tymczasem to koszulki idą w zastraszającym tempie!  Adaś zjada ładnie sam wszystkie posiłki i zawsze po powrocie do domu wiem co było na obiad w przedszkolu… właśnie dzięki koszulkom i mulit kolorowym plamom na nich. Prania mamy 3 razy tyle z całej dwójki a i mokrych chusteczek jest potrzeba więcej. Do tej pory używałam wszystkich nie patrząc na firmę po prostu chodziłam do sklepu i brałam cała filozofia. Od nie dawna używam już konkretnej marki. Kindii są rewelacyjne, mięciutkie, odpowiednio nawilżone, Wika wypatrzyła w nich wzorki kotka i innych zwierzaków , bardzo ładnie pachną i co najważniejsze nie uczulają nas… co zdarzyło się w przypadku Adasia buziaka gdy używałam innych chusteczek. W przedszkolu zawsze zostawiam paczkę na maluszkach Adasiowi i Wiki w szatni zwłaszcza teraz gdy mamy fazę przeziębień to tych produktów higienicznych idzie więcej. Chciałam by były dobrej jakości i wreszcie znalazłam takie jakie nam pasują. Pomyślałam że fajnie by było abyście i wy mieli szansę je poznać i pokochać tak samo mocno jak zrobiliśmy to my!

Kilka faktów o naszych mega chusteczkach Kindii :

Dostępne są 3 warianty nowych ulepszonych chusteczek nawilżanych Kindii: Chusteczki Kindii New Baby Care do delikatnej skóry noworodków i niemowląt, Chusteczki Kindii Ultra Sensitive, bezzapachowe do skóry wrażliwej ze skłonnością do atopii,Chusteczki Kindii Skin Balance do skóry normalnej.

KINDII wprowadza na rynek nowe, udoskonalone wersje chusteczek nawilżanych.
Dzięki nowoczesnym recepturom chusteczki Kindii zapewnią maluszkom jeszcze lepszą pielęgnację i optymalną ochronę każdego dnia.
W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych Kindii wprowadziło nowe, specjalistyczne receptury, które jeszcze lepiej dopasowują się do potrzeb i problemów skóry dziecka.
Kluczowym elementem składu wszystkich chusteczek są emolienty naturalnego pochodzenia. Oparta na nich, ulepszona formuła zapewnia, że skóra naszych pociech będzie chroniona i nawilżona, a my zapomnimy o problemach związanych z podrażnieniami, odparzeniami czy alergią.
    Nowe chusteczki Kindii zyskały również atrakcyjne opakowanie. Dzięki przejrzystej grafice bez problemu znajdziemy na nim informacje o zaletach produktu, jego recepturze i działaniu oraz typie skóry, dla którego jest przeznaczony – abyśmy mogli szybko wybrać te chusteczki, które najbardziej pasują do potrzeb naszego malucha.
W nowych opakowaniach Kindii znajdziemy większe niż dotychczas chusteczki, wykonane 
z delikatnego materiału, z wytłoczonym wzorem zwierzątek, które zapewnią nam komfort korzystania podczas codziennej pielęgnacji.
Kolejnym ważnym atutem jest fakt, że chusteczki zostały wyprodukowane w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego – z pierwszej na świecie włókniny Arvell, dlatego korzystając z nich, chronimy przyrodę!
Wszystkie produkty Kindii są hipoalergiczne, o pH neutralnym dla skóry, nie zawierają PEG, ani alkoholu. Produkty zostały przebadane dermatologicznie.

Ja niewyobrażam sobie życia bez chusteczek… są potrzebne niemal zawsze i wszędzie, niezastąpione na wszelkie awarie … też tak macie? 
Rzeczywistość przedszkolna /żłobkowa czy szkolna nie zawsze będzie kolorowa ale od nas samych zależy jak na zmiany przygotujemy nasze dzieci. By osłodzić wam te pierwsze chwile chociaż troszkę mam dla was niespodziankę. Wiem jak szybko musimy uzupełniać wszystkie produkty przedszkolne czy żłobkowe, w pierwszych dniach , tygodniach i miesiącach wszystkiego jest potrzeba znacznie więcej… więc mam nadzieję że nasza niespodzianka was ucieszy…? 


KONKURS 

Zasady zabawy są bardzo proste ! 

* będzie nam bardzo miło jeśli polubicie NASZ profil na FB ale nie jest to warunek konieczny zabawy.
* udostępnicie plakat KONKURSOWY na swojej tablicy FB
* zaproście do zabawy swoich znajomych
* w komentarzu po plakatem na FB zostawcie imię swojego dziecka :)

NAGRODĄ JEST :

PIERWSZA NAGRODA BOX od markii Kindii z produktami marki i małą niespodzianką
DWIE nagrody pocieszenia z zapasem mokrych chusteczek.

WYGRYWAJĄ droga losowania TRZY osoby.

KONKURS trwa od 07.09 - 12.09.2015 bawimy się do godziny 23.50! (tak jak zawsze) wyniki zostaną ogłoszone do 3 dni od daty zakończenia konkursu.

POWODZENIA! 

WYNIKI KONKURSU :Wszyscy chyba czekają na WYNIKI KONKURSU.  Jedyne czego w zabawach takich nie lubię to wyniki bo chociaż chciałabym obdarować was wszystkich… to nie mogę (ale obiecuję pracuję ciężko nad takim właśnie konkursem by wygrał każdy kto się zgłosi!).

Drogą LOSOWANIA najpierw wyłoniliśmy osobę ,która wygrała GŁÓWNĄ NAGRODĘ a następnie wybrane zostały DWIE NAGRODY POCIESZENIA.
Pamiętajcie kochani że na zgłoszenie się WYGRANE osoby mają tylko 24h od daty ogłoszenia wyników po tym czasie losuję kolejne osoby.

WYGRANYCH prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną na naszym profilu w celu podania danych wysyłkowych.

WYSYŁKA nagród od SPONSORA nastąpi po 19 września.

GRATULACJE!!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz