Metamorfoza pokoiku Wiki part1.

Możemy odetchnąć… pokoik Wiki jest prawie gotowy, fototapeta dumnie zawisła na kiedyś fioletowej ścianie a reszta smutnych beżowych ścian została pokryta różową farbą… W tym temacie Wika była nieugięta… na nic prośby o czystą biel… ma być róż i koniec! Ulegliśmy przecież to jest pokój, królestwo zabaw i odpoczynku… Różowy pokoik ocieka słodyczą jak to u małych księżniczek zwykle bywa. Jak na razie wstawiliśmy stare meble, które po odnowieniu i wyczyszczeniu wyglądają naprawdę dobrze. Wymiana czeka nas przy łóżeczku… jest zwyczajnie za małe ale o tym będzie w kolejnym tekście… to nie koniec metamorfozy a zaledwie pierwsza jej część!

dzielna ekipa remontowa :)


tadammm... teraz jest tak! 

TAPETA wygląda obłędnie :)
a Wika jest zachwycona !


wstawiliśmy meble...mamy też za sobą pierwszą noc w nowym pokoiku...


Czeka nas jeszcze dokupienie kilku gadżetów takich jak dywan lub mata by podczas zabaw na podłodze małej księżniczce nie było zimno. Musimy znaleźć też lampki czy półeczki no inne elementy wystroju.

Bardzo wpadły mi w oko maty marki Elodie Details ale nie wiem jak będą pasowały albo może lepiej tkany dywanik na sam środek podłogi? Wika zaś domaga się grubego, puszystego dywanu na jakim będzie się mogła wylegiwać.Grunt to porządek i w tym celu zaopatrzymy się w kosze na zabawki i przydatne pudła.

w opcji mega mega różowej ratuje nas SKIP HOP

Zawsze chciałam mieć w pokoju Wiki lub Adasia miarkę wzrostu… to tak na pamiątkę by przypomnieć sobie jakimi nieborakami kiedyś byli.

Oświetlenie jest bardzo ważne jednak że wzorów to mamy pod dostatkiem no i różu postawiłam na prostotę i lampę sufitową Done by deer w kolorze niebieskim. 

Do tego taka mała niespodzianka dla Wiki… projektor  i lampka w jednym daje super efekt nocą.


 Na koniec coś co chyba widział każdy z was… łapacz snów, ale nie taki jak wszystkie Wiki spodobał się ten marki melodie details, jest mięciutki i do tego wydaje dźwięki idealnie wpasuję się w kawałek ściany nad łóżeczkiem.


Jesteśmy dopiero na początku naszych prac… jeszcze długa droga przed nami by pokoik wyglądał tak jak tego chcemy. Wymiana mebli na białe i gładkie to jak na razie odległa przyszłość… przez jakiś czas te musza wytrzymać. Najważniejsze jest łóżeczko i to nowe już nie długo wam pokażemy , znów pokoik nieco się zmieni… W kolejnym poście zobaczycie nasze typy łóżeczek, pościele, kocyki i inne cuda.

W poście udział wzięli :
W rolach głównych panna Wi J
Deko racja ściany głównej FOTOTAPETA  REDRO.PL
Akcesoria do pokoju jakie znajdziecie w sklepie 4kidspoint.pl
Wielkie podziękowania za pomoc przy remoncie dla wujka SEBASTIANA :* <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz