Tapetowe love

Wreszcie nastał spokój, co prawda choroby dają o sobie znać regularnie ale tym razem projekt „ pokoik Wiki” dojdzie do skutku. Tatowy w roli malarza, mama projektant wnętrz a Wika szef wszystkich szefów i główny pion decyzyjny przecież to ma być jej królestwo!

Wika dostała w spadku nasza starą sypialnie w której jedna ściana jest bardzo ciemna, pokoik i tak jest mały… ale ten kolor dodatkowo go pomniejszył.

Wymyśliłam sobie tapetę, piękną i niespotykaną a do tego kolorową. Teraz na topie są szarości a nam nie w głowie taki pokoik i nie pasował by do różowej duszy Wiki.

Zaczęłam więc pokazywać Wice różne tapety… twardy współpracownik mi się trafił i nic jej się nie podobało… za mało różowe, za mało kolorowe nudaaaaaa krzyczała!


Wreszcie bingo szukając czegoś dla nas trafiłam na tapety dla Wiki… każda jedna się nam podobała…Ciężko było się zdecydować… Wika jednak wybrała swoją wymarzoną a na jej widok zaczęła piać z zachwytu …Już nie długo taki motyw będzie cieszył oko Wiki i nasze. Wydaje mi się że wszystko będzie pasowało do tej tapety nie będzie nas ograniczać kolorystycznie i łatwo dobierzemy kolor reszty ścian czy dodatków. Będzie nieco doroślej ale nie za poważnie… Wika przecież nadal ma 4 lata nie 14…
Jak się wam podoba?Wybór opcji tapety jest szeroki, mamy tapety fizelinowe, lateksowe, strukturalne i wreszcie samoprzylepne (coś dla nas). Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Co więcej… można zrobić swoją tapetę ,wysłać swój obrazek i gotowe firma wykona wam tapetę jaką chcecie wszystko w rękach waszej wyobraźni.
Ja kiedyś byłam na anty… tylko gładź i kolor teraz wiem że dzięki tapetom można fajnie i trwale ożywić mieszkanie.
Po głowie chodzi mi zdjęcie dzieciaków i naszej dwójki na ścianie w korytarzu… Teraz wiem że da się zrobić coś takiego. Tylko csiii ma być to niespodzianka dla Tatowego na urodziny… a matka sama kleić będzie tapetę ;p

Tymczasem ostatnie zdjęcia z starego pokoiku Wiki, naklejkom mówimy pa pa i zaczynam szykować pokoik do remontu.Kochani może nam podpowiecie w jakich kolorach pomalować resztę ścian by pasowały do naszej nowej tapety?

Jeśli spodobały się wam nasze tapety zaglądajcie na stronę REDRO.PL gdzie znajdziecie więcej inspiracji do waszego domu : fototapety, naklejki , obrazy , plakaty wszystko czego ptrzebujecie. Pamiętajcie by pytać o indywidualne zamówienia możecie stworzyć dla siebie coś naprawdę niepowtarzalnego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz