Idealne łóżeczko.

Poszukiwania idealnego łóżka Wiki trwają, mimo iż jest z czego wybierać to naprawdę decyzja nie jest prosta i łatwa. Pokoik Wiki jest mały, maleńki a w nim całą jedną ścianę zajmują stare meble, których jak na razie nie planujemy zmieniać chociażby dla tego że są jak nowe no i nie ma pieniędzy na inne. ŁÓŻECZKO już czas wstawić większe, prawie 5 letnia Wika ledwo się mieści w swoim niemowlęcym spanku 140/70 spisało się rewelacyjnie.  Miejsce nas ogranicza i tak naprawdę na jednej tylko ścianie może stanąć łóżeczko. Z jednej strony chciałbym łóżeczko podwójne lub wersalkę tak by babcia T mogła spokojnie się u nas wyspać z drugiej zaś strony nie chcę zawalić pokoiku i chciałabym by miała śliczne i fikuśne łóżeczko jak inne dzieci… Cóż decyzja nadal w zawieszeniu. Łóżeczka czy sofy podwójne to koszt około 1000zł pojedyncze zaś o wymiarze 160/80 lub 180/80 można kupić za 500zł. Nie musze wam mówić że ta różnica w cenie bardzo za mną przemawia…

Proste i pasujące do wszystkiego łóżeczko IKEA ,rośnie wraz z dzieckiem dzięki rozsunięciu ramy.
Łóżeczko domek marzenie Wiki , łóżeczko znajdziecie TU


Białe łóżeczko Bellamy wraz szufladą idealnie będzie pasowało do każdego pokoiku ,kupicie je TU

Łóżeczka podwójne, wysuwane czy półpiętrowe były by dla nas idealne. Spałaby tam Wika, babcia T lub w razie potrzeby Ja czy Adaś. Wybór przeogromny ,wam pokaże te modele jakie sama chętnie bym kupiła.Ceny tych łóżeczek wachają się w granicach 600/1200zl przeszukajcie allegro czasami można trafić na naprawdę fajne licytacje.

SOFY mają swoją przyszłość, moglibyśmy wykorzystać ją w pokoiku gościnnym po przeprowadzce do nowego domu a Wice zrobić nowy pokoik... ale kiedy to będzie? Boje się że wstawiając tak poważną wersalkę dziecięca magia gdzieś zniknie.
Jak widzicie mamy ciężki orzech do zgryzienia, połączyć funkcjonalność (tak by długo wystarczyło) z wglądem (i kasą) wcale nie jest proste!
Jak śpią wasze dzieciaki?? Pokażecie nam ich łóżeczka?

p.s w sekrecie przed Wiką pokaże wam jedne z nowych pościeli jakie Wika znajdzie pod choinką... już widzę jej wielki uśmiech :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz