Prezentove Love- TRZECIE urodziny Adasia.

Urodziny Adasia nadchodzą wielkimi krokami… to już 30 stycznia! Kompletnie nie wiem gdzie ten czas ucieka i jak to się stało że z dwulatka mam już prawie trzylatka, który wszystko chce robić sam… i biada temu kto mu zabroni.
Misiek jest dla mnie nadal bobasem.. tak go postrzegam co prawda zapomnieliśmy co to pampersy… smoczek przestał dla nas istnieć na miesiąc przed 2 urodzinami… Zjada sam obiadki i inne dania, ubiera się z niewielką pomocą… gdzie podział się mój mały chłopiec? Cały czas tu jest! Uwielbia być w centrum uwagi, zwłaszcza gdy szaleje na całego, wiecznie się śmieje lub uśmiecha i chociaż bardzo mało mówi… to podśpiewuje sobie pod nosem ulubioną piosenkę „Stary farmer farmę miał – IJA IJA OOOOO” Adaś to kocha!!!

W tym roku jak żadnego innego późno biorę się za planowanie, szukanie i kompletowanie prezentów… Wszystko dzieje się tak szybko że nie ogarniam czasami. Pora to zmienić! Dziś pokaże wam PREZENTOWE LOVE dla Trzylatka.

Tort, w tym roku piecze babcia Kasia …bez podlizywania powiem wam że piecze najlepsze torty na świecie! Zamówimy jedynie nadruk na opłatku z ukochanymi dinozaurami i tort będzie gotowy.

PREZENTY tego roku skupiłam się na konkretach, żadnych przypadkowych prezentów i wszystko starannie dobrane…

DINOZAURY, SMOKI i potwory…

Adaśko kocha wszelkie stwoy … zwłaszcza dinozaury, smoki, rekiny… i całą ferajnę zwierząt. Nie dziwię się… ma to po mamie J Ja sama najchętniej miałabym stadko zwierząt i najlepiej żyje mi się na wsi… Małymi kroczkami dojdziemy do spełnienia marzeń o czworonożnych przyjaciołach.

Hasbro Jurassic World Indominus Rex aż 55CM! szałłłłłłłłłłłłłłłłłł :)Szczerbatek , Czarna furia z bajki " Jak wytresować smoka" ten ma około 50cm, świeci mu się grzbiet i wydaję dźwięki.ARLO sterowany z bajki "Dobry dinozaur" Adaś lubi tą bajke i ma już kilku bohaterów z niej.


 REX bohater ukochanej bajki Adasia  TOY STORY ,ten egzemplarz ma około 40cm i pochodzi z DisneySTORE.

Hasbro Tyranozaur Rex ponad 55cm !! Wydaje baaardzo realistyczne dźwięki.


Adaś ma jedną ukochaną bajkę, zna ją na pamięć a i tak wszystkie części oglądał by non stop. Pierwszy raz pokazaliśmy mu ja gdy miał roczek. Dzieciaki zawsze oglądają jakąś jedną bajkę. Staram się by były to fajne bajki i pozbawione agresji. Tosy Story to bajka mojego dzieciństwa i cieszę się że Adaś tak ja lubi. W tym roku na gwiazdkę dostał swojego pierwszego bohatera z tej bajki, dzielnego BUZZA ASTRALA. Został jeszcze jeden bohater o jakim bardzo mocno marzy Adaś, to szeryf CHUDY już nie mogę doczekać się miny Adasia na jego widok!Tylko dziewczynki bawią się maskotkami? Nie wcale nie! Adaś lubuję się w Georgu, młodszym braciszku świnki Peppy. Potrafi biegać pół dnia i chrumkać jak mała świneczka. Nie bez powodu nasza świnka morska dostała imię właśnie George.


KLOCKI , Adaś je kocha! Układa godzinami z ogromnym zacięciem. Adasiowe małe paluszki potrafią zbudować naprawdę ogromne domki dla Wikowych kucyków. Postanowiliśmy rozwijać w nim pasję do budowania nowym zestawem ulubionych klocków.P.S
Jeśli macie w domu jeszcze jedno dziecko ,lub więcej… Pomyślcie też o czymś dla nich. Solenizat jest jeden wiadomo ale gdy obdarujecie drugie dziecko z pewnością się ucieszy. My dla Wiki zawsze coś mamy a dzieciaki zawsze razem dmuchają świeczki. Utarło się że świętują jakby razem i bardzo to lubią. Przytulasy nie mają końca również jak szaleńcza zabawa!
Wikusia w tym roku dostanie od nas Lalke Disney Animators, wymarzoną Pocahontas. Lalkę tradycyjnie w zamian za buziaka da jej Adaś ;p już taka ich umowa ;p

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz