Bidony ,kubki i kubeczki.

Jestem zakochana w dziecięcych przyborach, kolorowe talerzyki, sztućce i kubki, które są moim bzikiem! Nigdy nie mogę przejść obok nich obojętnie a przez nasz dom przeszło ich całe mnóstwo. Jedne zdały test inne całkowicie go oblały… (dosłownie) . Dziś pokaże wam jedne z naszych ulubionych.

Mitem jest że 5LATKA nie piję z kubeczka ze słomką, moja pije (co nie znaczy że z normalnego kubka nie potrafi) zawsze idąc na spacer zabieramy swoje własne kubeczki z ulubionym napojem. Zimą sa to bidony –termosy bardzo praktyczne podczas wycieczek.

Lubię kolorowe naczynia, dzieciństwo powinno być jakieś i nawet jeśli dzieciaki piją z „dorosłych kubeczków” nie znaczy to wcale że muszą być białe i zwykle… Jak sama Wika mówi z kubeczka z księżniczkami nawet sok pomidorowy jest smaczny. Może coś w tym jest.


Kolorowe sztućce i talerzyki w Wiki wypadku pomogły zwalczyć fazę niejadka a wierzcie mi był to mój największy koszmar.

Bidony ze słomką, tych jest u nas pod dostatkiem. Bardzo je lubię, łatwo je wymyć bo w większości rozkładają się na czynniki pierwsze , mają też dodatkowe słomki i specjalne zatyczki by picie w plecaku się nie wylało. Wika z swoją Biedronka SKIP HOP chodzi też do przedszkola.

Skip Hop bidony to jedne z naszych ulubionych. Ich cena jest naprawdę przyzwoita bo 29 zł. Bidon spokojnie można myć w zmywarce czy pod kranem pamiętajcie jednak by nie szorować gąbką /druciakiem po nadruku bo można go uszkodzić. Nasze kubki (biedronkę i krówkę) mamy ponad 6 miesięcy i dalej są jak nowe.Skip hop wprowadził do sprzedaży nowe bidony z stali nierdzewnej, swego czasu Wika posiadała bidon Safe Sippy również ze stali i spisał się super co prawda był ciężkawy ale Wikusia bardzo go lubiła.

 SIGG to Szwajcarska marka produkująca bidony o niebanalnych wzorach również ze stali nierdzewnej. Kubeczki Sigg każda mama rozmontuję w 5 minut, ustniki i zatyczki wszystko się wyjmuję i można dobrze wypłukać. Bidony Sigg nie Przenosza zapachu czy smaku picia, wystarczy opłukać kubek wodą i można wlewać kolejny smak napoju. Kubeczki Sigg są w 2 wielkościach. Większy pojemności 400ml w cenie 78zł mniejszy zaś o pojemności 300ml i w cenie 70zł


TYRREL KATZ to bidony dla starszych dzieciaków, idealne do przedszkola czy wycieczki. W naszym wypadku szał na wzorek dinozaury i księżniczki. Łatwo je wymyć, sa lekkie i  pojemne 400ml  ich cena to około 50zł. W praktyce? Fajne jako ostatnie już kubki dla starszaka (który lubi sporo pić i mieć ulubiony napój przy sobie).


Nie chcecie bidonów i macie dosyć mycia rurek? Ale wasze dziecko nie za bardzo potrafi pić z kubka dla dorosłych , zbyt mocno przechyla i wylewa całą zawartość na siebie? Doidy cup to specjalny kubek do nauki picia z dorosłych sprzętów, bardzo przydatny przy nauce picia dla malucha. Cena takiego kubka to 29zł.

Wasze dzieci są starsze? Piją już same z dorosłego kubka a bidony sa im zbędne? By ożywić śniadanie kakao serwujemy w kubku z ulubionym zwierzakiem… Wika wybrała kota Charlosa a wam jaki się podoba najbardziej? Cena takiego kubka to 24zł.


Wszystkie kubki w tym tekście są bezpieczne dla dziecka, każdy z nich posiada niezbędne atesty i jest wykonany z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa.
WSZYSTKIE nasze propozycję pochodzą ze sklepu 4KIDSPOINT.PL może i wy znajdziecie tam coś fajnego dla siebie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz