Wikowe urodziny + KONKURS For KIDS + kod rabatowy

Wikowe party nadchodzi wielkimi krokami, w tym roku chciałam spełnić jej marzenia i by było inaczej niż zawsze. Ostatni czas był średni dla nas jak nie wieczne choroby, to stresy i tak raz pod górkę raz w dół…  Postanowiłam że zagryzę mocno żeby i zrobię wszystko by dzieciaki były szczęśliwe i by widziały swoją mamę uśmiechniętą.

Planowanie urodzin zaczęłam wcześniej no i ciułanie funduszy na nie również ;p Prezenty widzieliście, dokupiłam kolorowe baloniki , talerzyki ,i inne ozdoby i prawie wszystko już miałam.

Królowa jednak jak stwierdziła nie posiada kreacji odpowiedniej na bal… Matka szukała i szukała przy okazji wyszło że nasza szafa na wiosnę jest mega uboga a na święta… ma same dresy. W sumie i ja wolę bardziej wygodę i bluzy niż eleganckie ubrania.

Wybrałam kilka ubranek z ForKIDS sklepu z FB jaki poleciła mi znajoma , paczka przyszła po 2 dniach , rozpakowałam i szok bo za małe pieniążki mamy naprawdę super ubranka za małe pieniądze! Jakość  naprawdę mega , ubranka pachnące i identyczne jak na zdjęciach naprawdę pozytywnie się zaskoczyłam. 


Wika mega się ucieszyła zwłaszcza że teraz na parę dni przed imprezą dopadła ją choroba… to jednak nie przeszkodziło jej w zabawie w modelkę.Podziękowałyśmy ForKIDS za super paczkę i tak od słowa do słowa …. Mamy coś też dla was! Z okazji Wikowych urodzin dla was jest KONKURS!!! Ale nie tylko WSZYSCY bez wyjątku będziecie mogli wykorzystać rabat -30% na ubranka z kolekcji ForKIDS (album z ubrankami z kolekcji znajdziecie na stronie sklepu) fajnie prawda ? :)


ZASADY  KONKURSU : 

* lubimy profil organizatora zabawy 


oraz profil Sponsora konkursu


* bedzie nam miło jeśli udostępnisz publicznie PLAKAT KONKURSOWY
na swojej tablicy FB ( nie jest to warunek konieczny).

*Jeśli chcesz zaproś do zabawy swoich znajomych 

* ZOSTAW KOMENTARZ (pod plakatem na naszym FB lub TU na blogu pod TYM tekstem).

w komentarzu należy podać NUMER NAGRODY jaką wybieracie
 oraz w 2/3 zdaniach napisać czemu ma trafić właśnie do was.

NAGRODY ZNAJDZIECIE PONIŻEJ :


1, komplet  (tunika i opaska) w rozmiarze 86/92


2. bluzeczka 86/92


3. bejsbolówka rozmiar 128 


4. kamizelka rozmiar 122


Jak widziecie NAGRODY SĄ 4 a więc wygrywają aż CZTERY OSOBY Z NAJCIEKAWSZYMI (według nas) odpowiedziami.

WYNIKI ZOSTANĄ OGŁOSZONE maksymalnie 2 dni od daty zakończenia konkursu ( przypominam bawimy się od 15 marca do 21 marca do gdziny 23.50!!!!!) czyli do 23 marca! 

W naszym konkursie wygrają CZTERY OSOBY na zgłoszenie się po swoją wygraną maja 48 godzin od daty ogłoszenia listy zwycięzców... po tym czasie wybierzemy inny ciekawy komentarz.

JURY: Komentarze weryfikować będzie Jury w składzie : Mama nellavita, Babacia T nellavita ,Wika nellavita oraz Sponsor nagrody właściciel sklepu ForKIDS.


DLA WSZYSTKICH MAMY NAGRODĘ POCIESZENIA W POSTACI RABATU NA NOWĄ KOLEKCJĘ W SKLEPIE ForKIDS.


powodzenia!!!!!

WYNIKI KONKURSU :

Nagroda nr 2 zostaje u sponsora nagród z uwagi na brak zgłoszeń na tą nagrodę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz