Z miłości do stópek - Ministore.pl

Kocham stópki mich dzieciaków i najchętniej całowałabym te małe śmierdziuszki całe dnie.  Wszystkie moje cztery stopki są wyjątkowe jedne są niczym małe serdelki a znowu te drugie długie i chude a do tego maja nierówne paluszki… ot takie wyjątkowe.

Ostatnimi czasy zaczęłam zwracać na owe stopki więcej uwagi, na to jak są stawiane na ziemi i w czym dzieciaki chodzą. Na pierwszy strzał poszły domowe i przedszkolne kapcie bo przecież to w nich dzieciaki spędzają najwięcej czasu.

WYMIENIAŁAM kapcie na Danielki… znajomi pytali a po co Ci one , na co… pewnie dzieciaki mają wady postawy co i MUSICIE …. Nie my nic nie musimy a chcemy zadbać by owych wad w przyszłości zwyczajnie nie było!

Tak, tak kochani Danielki nie są tylko kapciami dla dzieci ,które maja jakieś problemy ze stopkami ( dla dzieci z wadami postawy DANIELKI wspierają stopy pod czas korygowania wad, a prawidłowa konstrukcja profilaktyczna buta zapobiega zniekształceniom stóp) .

Warto jest znacznie wcześniej zadbać o stopę jej prawidłowe stawianie zwłaszcza gdy dziecko rośnie (a male stopki i kostki sa jeszcze słabe). Danielki obecnie wyglądają modnie ,sa kolorowe i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Być może dla części z was dalej będą to mało urodziwe buty … ale wiecie wygląd jest sprawą gustu … a ja jako matka przede wszystkim patrzę na jakość, zdrowie mojego dziecka a wygląd no cóż jest to sprawa trzecio rzędna.


My wybraliśmy dwie pary dla Wiki i Adka z jednego z naszych ulubionych sklepów ( zazwyczaj wybiorę tam nie tylko kapciuszki ale też trzewiki  czy kaloszki a i często coś dla siebie lubię takie zakupy ogromny wybór i jedna wysyłka zaoszczędza moje pieniądze i czas ) www.ministore.pl znajdziecie tam nową kolekcje danielków ale też innych bardzo dobrych marek np: Bartki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz