Nasze wakacje.

Nasze wakacje w tym roku mijają pod znakiem zapytania.... bo zwyczajnie nic nie planujemy i jak nigdy w tym roku nie zobaczymy morza. Mimo tego razem z Ł zrobiliśmy listę miejsc jakie chcemy pokazać dzieciakom i jakie sami chętnie odwiedzimy. Dziś pokażemy wam kilka bardzo urokliwych miejsc niedaleko naszego miasta.

1, ŻELAZOWA WOLA

W Żelazowej Woli byłam kiedyś z rodzicami dobrze nie pamiętam tej wycieczki miałam ledwo 6 lat. Postanowiłam kiedyś tam wrócić i pospacerować alejkami pięknego parku, zjeść obiad i zobaczyć muzeum Chopina.
2. CIECHOCINEK
  Ł i ja bywaliśmy tam często gdy byłam w ciąży z Wiki, uwielbiałam spacerować między tężniami , spokojna mieścina słynąca z miejsc odpoczynku jakimi są senatoria i uzdrowiska. Mało kto z was pewnie słyszał o czymś innym jak tężnie... my polecamy byście zobaczyli też pijalnie wód mineralnych, fontannę grzybek, grotę solankową czy dywan kwiatowy a jeśli zgłodniejecie wybierzcie się na obiad do restauracji Willa Nowa golonka palce lizać !!!
3. SKANSEN w Sierpcu.
Do Skansenu wybieramy się już trzeci rok i mimo że mamy tam bardzo blisko jakoś nam nie po drodze... Za kilka dni jednak się to zmieni! 4. JURA PARK Solec Kujawski.
W Solcu byliśmy gdy Adaś miał jakieś 4 miesiące i nie wiele wyniósł z tej wycieczki no może pamięta pysk dinozaura nad swoja głową gdy mama zmieniała mu pampersa. Teraz Adaś jest wielkim miłośnikiem dinusiów i oczyma wyobraźni już widzę jego minę na widok tych wszystkich Rarów bo tak Adam na dinozaury woła. Będzie to wycieczka roku!5. ZOO SAFARI BORYSEW.
Dzieciaki kochają zwierzęta...najlepiej gdybyśmy mieli wszystkie w domu... jak na razie będą musieli się zadowolić psem w domu i zwierzyną u babci K.
Wypad do Zoo pewnie nie jest dla was wielkim wow tym bardziej że w Płocku też mamy Zoo ale to w Borysewie jest inne , znajdziemy tu inne zwierzaki i będą dla nas prawie na wyciągnięcie ręki. Mega atrakcja nie tylko dla małych alei dużych.6. TERMY UNIEJÓW

Termy na tą atrakcje czekają najbardziej rodzice...masaże , kąpiele w solance, grota solna ... ach matkowe ciałko odpocznie a dzieciaki wyszaleją się na basenach... Już wiem że będzie super!W tym roku nie ma  morza... ale za to będą inne atrakcje a zimą podbijemy góry! Postanowiliśmy sobie wynagrodzić wakacje i Sylwestra spędzamy poza domem. Mam nadzieję że nasza dwójka będzie zadowolona z wszystkich wycieczek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz