Kochamy stopki.

Na temat stopek dziecięcych powstało wiele publikacji , jedne uczą nas jakie buciki kupić, kiedy je zakładać a jeszcze inne powiedzą nam kiedy małe stopy powinny same maszerować.  Witryny sklepów będą was kusiły wyglądem bucików, promocyjną ceną i oczywiście każdy jeden producent powie wam że jego produkt jest dobry ... co nie zawsze jest zgodne z prawdą ... na forach zaś mamuśki powiedzą wam że tylko niebotycznie drogie buty są dobre a znów inne mamy wbiją wam do głowy że te z sieciówek są tylko cacy bo przecież takie popularne i można kupić je na całym świecie.
Mając tyle informacji i tak skrajnie innych jak kupić właściwe buty dla dziecka?
Hmmm to ciężkie pytanie bo do tej pory myślałam że kupuje właściwe... i chociaż w tym wypadku nauka na błędach jest czymś najgorszym co mogło się nam przytrafić ale jednak...
Zazwyczaj brałam takie kapcie czy buciki jakie mi się podobały raz ucelowałam te naprawdę ok innym razem nie... Nie widziałam problemu ufałam bo przecież to tak znane marki ...
Wszystko do czasu.

Latem często wyjeżdżaliśmy ze znajomymi na różne wycieczki ,baseny i na jednym z takich wyjazdów  zwrócono mi uwagę na stopy Wiki " zobacz lewa stopka leci jej do środka"  eee co Ty pleciesz ma dobre buty... Usłyszałam tylko " drogie ale czy dobre? ".
Po powrocie zabrałam Wiki do znajomej doktor Ortopedy... i tak stopy Wiki nie są ok ale na szczęście wada wykryta szybko w dodatku jest dość mała i można szybko ją skorygować.
Drugie co usłyszałam to "wywal te buty i więcej takich nie kupuj" ... doznałam szoku.Najlepiej jest gdy dziecko jak najwięcej chodzi bosą stopą ale gdy nie ma takiej możliwości buty trzeba wybrać naprawdę dobrze. Na szczęście znajoma oświeciła mnie jakich bucików mam szukać: wysokiej jakości materiały tak by stopa dziecka oddychała, ręczne wykonanie, miękka podeszwa zapewniająca komfort stopie. Ważne są atesty bucików takie jak Znak Zdrowa Stopa czy pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Warto dopytać również czy obuwie (które jest szyte ręcznie) można dostosować do waszych potrzeb, stopy dziecka i jego wady np. wykonać odpowiednio bucik według recepty i zalecenia lekarza Ortopedy.
Wika jak i Adaś większą część dnia spędzają w przedszkolu a zaraz po nim maszerują do domu gdzie wskakują w kapcie dlatego postanowiłam że zainwestujemy właśnie w takie buciki dla obojga.

W tym wypadku dobrze już wiedziałam czego chce i czego potrzebuję. 
Wybrałam  DANIELKI chociaż na rynku jest cała masa innych podobnych bucików.  Lubię wielozadaniowość i jeśli mam wydać sporą sumę pieniędzy a przy dwójce dzieci właśnie taki to był wydatek bo 2 razy buty do przedszkola i dwa razy buciki do domu chciałam mieć pewność w 100% że dobrze wydałam pieniądze. Nasze Danielki dzieciaki mogą nosić w przedszkolu, domu czy spacerować w nich po osiedlu, mają antypoślizgową podeszwę więc żaden wypadek nam nie straszny. Spełniają WSZYSTKIE wymienione wyżej kryteria a więc wiem że NA PEWNO SĄ ZDROWE dla moich dzieci no i walor estetyczny mimo iż nie jest to tak ważne dla mnie ale już dla małej Księżniczki i Księcia tak :) 

Danielki są kapciami / bucikami najwyższej jakości są polecane przez mamy , lekarzy a popyt na nie mówi sam za siebie.
My swoje zamówiliśmy i czekamy na dostawę co może chwilkę potrwać bo jak wiecie ich wykonanie jest niezwykle staranne i ręczne! Co daje mi pewność precyzji ich wykonania. Tym razem wolę poczekać tyle ile będzie trzeba na swoje zamówienie. Nie kupię już bucików pochopnie idąc za modą,marką czy faktem że mi się spieszy. Zdrowia dzieciaków nie warto ponaglać , chcę kłaść się spać ze spokojnym sumieniem i z myślą że zrobiłam dla zdrowia dzieci to co jest najlepsze.


Nasze buciki lecą do nas z sklepu Ministore gdzie ludzie uwijają się jak mróweczki by wszystkie dzieciaki miały swoje wymarzone buciki. Pamiętajcie jeśli macie problem szukacie kapci, kozaczków dla dziecka piszcie i dzwońcie do sklepu, tam pracują naprawdę specjaliści dzięki którym już wiem jakie buty Wika z Adasiem będą nosić jesienią czy zimą tym razem nic nie pozostawimy przypadkowi!
P.s.  Jak nasze butki do nas przyjadą pokażemy wam ich super moce!  Ciekawi? a więc poczekajcie razem z nami tymczasem zapraszamy was na magiczną stronę http://www.ministore.pl/ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz