Wrześniowo.

Wrzesień w tym roku jest wyjątkowo piękny, rozpieszcza nas wspaniałą pogodą. Na początku wykorzystywaliśmy wszystkie możliwe promyki słońca i kto by pomyślał że dzieciaki będą moczyć się w basenie zupełnie tak jakby było lato!
Przedszkole przestało być zmorą i o dziwo nie było żadnych łez a radość i " mamo co tak wcześnie przyszłaś". Dla nas szok ale i wreszcie wyczekany spokój bo wszystko było tak jak powinno.
Do czasu....
Przeplatanki pogody zafundowały nam gile do pasa i przymusowe siedzenie w domu ... i był płacz tylko teraz za przedszkolem... Na szczęście jest już lepiej i mam nadzieję że do końca tygodnia się wykurujemy by jechać na imprezę urodzinową naszej Julci.
Czas w domu jak zawsze skłania do przemyśleń a tych było całkiem sporo ...
Przestaliśmy się martwić tym że znów wkraczamy w fazę chorób trzeba patrzeć na to tak że mamy więcej czasu dla siebie , możemy się w domy wygłupiać i bawić trochę tak jak wakacje a i mały spacer nie zaszkodzi.
Matka za ojcem dogadują się jeszcze lepiej jak kiedyś a wszystkie słabsze chwile tylko nas umocniły. Przemyśleliśmy parę spraw... i czas postawić na jedną kartę , czekać nas będzie wiele wyrzeczeń w tym roku ale za to przyszły zaowocuje wreszcie w nowe doświadczenia,zmiany i spełnienie marzenia.
Nie zapomnimy też o przyjemnościach Tatowy wraca na siłownię a ja zamierzam więcej pisać z czego się cieszę bo każdy z nas powinien mieć taką swoją małą odskocznię.
Ogarnęliśmy swoją przestrzeń życiową i muszę stwierdzić że jesteśmy zbieraczami... zwłaszcza Ł... każda śrubeczka na wagę złota;p gdy nie patrzył matka wszystko wypierniczyła a to co jest najfajniejsze wystawiłam na Olx i tam właśnie znajdziecie naszą WYPRZEDAŻ tam znajdziecie cały stos ubranek, zabawek czy bucików :)
Z nowości u nas ... w domu mamy przedszkolaka Szczerbolka ;p Wika zgubiła swój pierwszy ząbek:) co Adaś skomentował "nie śtało się niś " :)
Z pozytywnym nastawieniem życie układa się znacznie lepiej czego jesteśmy doskonałym przykładem.

Z okazji "wypadniętego" ząbka następny post poświęcimy tej tematyce czyli :ząbki mleczne, stałe, jak porządnie dbać o paszczę (ulubione słowo Adka) plus mega przydatne gadżety.

p.s Jeśli macie ochotę na naszą wyprzedaż klikajcie ***** O TU TU W TEN LINK *****Brak komentarzy:

Prześlij komentarz