Prezentowe Love 2016 - Natalia Collection


Każdego roku wielu rodziców ma ten sam problem, co kupić dziecku na gwiazdkę ? Zazwyczaj zachcianki dzieci kończą się chwilowym wow i położeniem zabawki w kąt. Dla tego my pokażemy wam takie,które warto kupić i na pewno przyciągną wasze dzieci do zabawy na dłużej.

LALKA BOBAS.
Każda mała dziewczynka uwielbia bobasy i zabawę w mamę. Nasza 6letnia Wika cały czas by się tak bawiła dodatkowo do zabawy wciąga brata,który dumnie prowadzi wózek z lalą.
Wikowy ukochany bobas uległ zniszczeniu... dostała go na 1 urodziny i od tego czasu przeszedł niezłe testy. Postanowiliśmy więc sprawić jej nowe dziecko:)
Zabawka jest bardzo dobrze wykonana, lekka a do tego ma wiele funkcji o których powiem wam w filmiku poniżej.INTERAKTYWNY KUCYK U LEKARZA.

Nasza Wikunia kocha przytulanki ale też bardzo chciałaby być lekarzem.  W idealnym połączeniu pod choinką znajdzie kucyka,którego zabierze do spania ale też sprawdzi się w roli lekarza. Jeśli wasze dzieci lubią misie, maskotki do tego takie interaktywne z dźwiękiem będzie to strzał w dziesiątkę!

prosimy o wyrozumiałość dla matki ;p to jej debiut ;pInteraktywnych maskotek jest znacznie więcej , jeśli wasz synek chciałby być doktorem możecie sprawić mu Pieska u lekarza.


Jeśli jednak ten zawód to nie jest to polecamy wam inne zabawki interaktywne.


CHODZĄCY NIEDŹWIADEK.
Niedźwiadek jest interaktywny , miękki w dotyku i można z nim spac zupełnie jak z Kucykiem czy pieskiem. Miś posiada szereg różnych funkcji :chodzi, wierci się, reaguje na dźwięk grzechotki czy też zjada mleczko  z butelki. Fantastyczna zabawka, która z pewnością się nie znudzi.

DUŻY DOMEK.
Domek jest całkowicie bezpieczny i wykonany z miękkiej pianki, możecie rozłożyć go w domu lub też w ogrodzie. Będzie idealnym miejscem do zabawy a jeśli nie będzie potrzebny szybko i łatwo można go złożyć , zajmuje bardzo mało miejsca.

KLOCKI NATALIA COLLECTION
Klocki są dla starszych dziewczynek, zawieraja małe elementy. Klocki pasuja do innych zestawów lego.  Dziewczynki mogą budować z nich swój świat, sklep, dom, zamek. W zestawie znajdziecie różne akcesoria jak ludziki, koniki, parasole i wiele wiele innych. U nas od roku króluje zamek a Wika ciągle buduje go inaczej. Zabawa klockami bardzo wciąga dzieci , zmusza je do prawidłowego operowania rączkami i dzięki temu je ćwiczy. Klocki również pobudzają wyobraźnię dziecka no i możemy bawić się razem tworząc zupełnie nowe budowle.


Wszystkie zabawki znajdziecie na ARTYK.PL lub fb NATALIA COLLECTION 

Mam nadzieję że pierwsze zestawienie listy prezentowej przypadło wam do gustu i znajdziecie w nim coś dla swoich córeczek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz