Odrobina Księżniczkowatości.

Wika lubi wymyślać różne słowa, zazwyczaj w tedy gdy nie do końca jest wstanie opisać co czuje, myśli ale nie tylko. Takim sposobem powstała "księżniczkowatość" co mniej więcej znaczy to samo co "super fajne, wspaniałe, cudowne,jestem zachwycona, czuję się wspaniale" słowo ma wiele zastosowań no i doskonale pasuje do naszej córeczki.

Wika jest idealnym przykładem "księżniczkowatości" kocha tiule, koronki, wszystko to co mega dziewczyńskie no i róż a to wcale nie jest kolor tylko styl życia;p według prawie 6cio letniej panny Wi.
Mimo całego tego dziewczęcego blichtru i delikatności, nasza mała Wika to twarda babka, wcale się nie boi robali, jak trzeba pocałuje żabę bo może jakimś cudem zamieni się w księcia, pobrudzić się to wcale nie jest problem a największa frajda to strzelenie gola i ogranie starszych kolegów na osiedlu. No nie ma co tu mówić za wiele Wika to dama ale z pasją :) i podobno po kimś to ma :)

Wika jest dziewczynką ale też my rodzice nie chcemy wychować jej na delikatną i kruchą istotkę. Ma radzić sobie w życiu, nie bać się wyzwań czy też przysłowiowo pobrudzić. Chcemy by była niezależną i pewna siebie kobietą, aby doskonale znała swoją wartość i lubiła siebie taką jaka jest przy tym nie tracąc swojego dziewczyńskiego uroku.

Mając brata do jej życia wkradło się całkiem sporo męskiego akcentu, dla tego też od czasu do czasu staramy się z Wiki robić sobie babskie przyjemności. Wybywamy na zakupy, do kosmetyczki, czy też zwyczajnie na lody i babskie ploty. Czasami też zaszalejemy z ubraniami.

Wika od dawien dawna marzyła o wielkiej tiulowej sukience... postanowiliśmy spełnić to marzenie...co w praktyce no proste nie było...

Wika: bo ona ma być jak mgła, ruszać się jak ja się ruszam , tańczyć razem ze mną, no i wszyscy mają robić ohhh jak mnie zobaczą aaa i bym zapomniała mam się w niej nie mieścić do fotelika... no taką chcę sukienkę :)

Poszukiwania były długie ale wreszcie jest ona i idealna, spełnianie marzeń dzieci nam dorosłym daje wiele radości. Nie ma nic cenniejszego niż śmiech dziecka.
Jeśli nasza tiulowa piękność przypadła wam do gustu to zaglądajcie na stronę LOVELY SHOP po więcej cudownych inspiracji.
W sekrecie zdradzę wam że i matka pokochała tiule i sprawi sobie cudną spódnice <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz