Prezentove Love part 2

Nadszedł czas na kolejną partię inspiracji prezentowych, tym razem pokażę wam zabawki jakie już są kupione przez nas i niektórych członków naszej rodzinki dla Wiki i Adama. Mam nadzieję ż znajdziecie coś dla swoich pociech.
Listę zaczniemy od propozycji na Mikołajki. W tym wypadku prezenty kupujemy sami dla dzieci i zazwyczaj każde z nich dostaje po jednej zabawce... Dlaczego ? Odpowiedź jest bardzo prosta ... Święta! Nie chcemy przesadzić z ilością zabawek i dawać ich zbyt wiele... dla tego też na Mikołajki jest tylko jedna.Zabawki wybraliśmy z " listu do Mikołaja" dzieciaki same jasno określiły co im sie marzy ale też my sami znamy ich gusta. Wika znajdzie w tym roku lalkę z serii Disney Animators BELLA a Adaś dinozaura Hero Mashers. Wika uwielbia bajki disneya zwłaszcza te najstarsze, które według mnie mają najwięcej magii i delikatności nie to co bajki jakie można teraz oglądać. Wika zbiera Księżniczki pod każdą postacią czy to takich większych lalek czy też wersji barbie lub małych figurek. Mam nadzieję że Bella jej się spodoba. Adaś zaś dinozaury uwielbia od kąt pamiętam, w naszym domu wszędzie ich pełno i bawi się nimi każdego dnia. Hero Mashers mamy już kilka modeli więc myślę że i tym razem prezent się sprawdzi, mikoswanie bohaterów, części to będzie coś!

INSPIRACJE PREZENTOWE DLA DZIEWCZYNKI:


Pierwsze dwa prezenty znacie już z poprzednich wpisów jest to BOBAS MIMICZNY NATALIA oraz INTERAKTYWNY KUCYK U LEKARZA. Lalka śpiewająca MONSTER HIGH , kolejna i chyba najbardziej wymarzona lalka z serii DISNEY ANIMATORS lalka BOO i na koniec lampka marki philips z serii Disney.


W części drugiej dla dziewczynki znajdziecie ciastolinę playdoh zestaw dentystę, sukienkę Annę z Frozen na bal przebierańców , Lalkę Super Hero Girl oraz bardzo realistyczny zestaw małego lekarza.

Wika w przyszłości chciałaby być panią doktor dla tego też w tym roku znajdzie się sporo zabawek właśnie pod tym kątem oczywiście nie zabraknie też lalek, słodyczy,ubranek  czy innych zabawek.

INSPIRACJE PREZENTOWE DLA CHŁOPCA:


Adaś w tym roku pod choinką znajdzie wymarzony Samochód zdalnie sterowany (kupiony w lidlu) ponad 50cm ludka Lord Wader, strój Iron Man jaki założy na bal do przedszkola, drewniany garaż (kupiony w Lidlu).
W drugiej części inspiracji znalazły się piłkarzyki, myślę że będzie to największy szał ! Lampa ledowa marki Philips, Ludek Transformers oraz wielka kolejka drewniana (zakupiona w Lidlu).

Adaś swoje upodobania ma prawie takie same jak rok temu. Jego gust prawie się nie zmienił i wybór prezentów dla niego był bardzo prosty. Uwielbia wszelakie ludki, superbohaterów, postacie z bajek, jest jak pewnie wiecie ogromnym fanem dinozaurów. Jak przystało na prawdziwego chłopca kocha też samochody a ostatnio ma bzika na punkcie pociągów.Kilka prezentów kupiliśmy w Lidlu, czasami warto jest sprawdzać oferty marketów ponieważ można upolować zabawki dobrej jakości naprawdę w bardzo fajnych cenach.


Mam nadzieję że w naszych propozycjach znajdziecie coś dla swoich dzieci.
Kolejny post PREZENTOWY będzie już ostatni ale za to pokażę wam praktyczne prezenty, pamiętajcie że nie zawsze pod choinkę trzeba wkładać tylko zabawki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz