Coś tylko dla mnie.

My kobiety powinnyśmy o sobie pamiętać i od czasu do czasu sprawiać sobie małe przyjemności. Dobrą okazją ku temu jest nadchodzące święto "DZIEŃ KOBIET".
Moja rola mamy jest stawiana ponad wszystko inne , nic nie poradzę że tak mam i często olewam to co chciałabym dla siebie, coś co mogłabym zrobić z myślą o sobie.
W tym roku będzie inaczej sama sobie zrobię prezent ;p chyba mi wolno.
Wymyśliłam sobie całkiem fajne prezenty no i może wam coś się spodoba ?

TORBA dobra przyznam się ... jestem torbocholiczką nic nie poradzę że chciałabym mieć ich całe stosy i zawsze nowa się przyda ... albo dwie no góra trzy ;p a wiecie że jeszcze można upolować przeceny i inne okazje.... dobra zamilknę ;ppp 

SPA/ KOSMETYCZKA  prezent niemal idealny dla nas matek. Zmęczone po całym tygodniu ,miesiącu i setkach nieprzespanych godzin. Brak czasu by osiebie zadbać lub jak ja to mówię ogarnąć. W efekcie patrząc w lustro dostajemy niemal zawału na miejscu. Do takiej sytuacji dopuścić nie można bo niby kto wychowa nasze dzieci ;p
Warto jest więc pogrzebać troszkę w sieci i znaleźć idealne miejsce dla nas. Masaże, zabiegi na twarz a może makijaż ? Ważne by było to coś co jest właśnie idealne dla Ciebie i sprawi Ci przyjemność.

Ostatni prezent jaki wam pokażę to coś naprawdę w stylu matki... Skłamałabym że robiąc coś nawet tylko dla siebie samej chociaż przez chwilę nie pomyślę o dzieciach. Taka prawda są i zawsze będą numerem jeden w moim życiu. Żadna tysięczna torba ani też nowy look nie sprawi że będę tak naprawdę szczęśliwa.

Prezent ten chociaż dla mnie jest z udziałem dzieci ...fotoksiążka bo o niej właśnie mowa to idealny prezent dla kogoś takiego jak Ja, kogoś kto walczy z czasem i kolekcjonuje każdą chwilę razem.
Uwielbiam robić zdjęcia, zwłaszcza dzieciom i później gdy śpią oglądać je godzinami.
W Printu  zrobiłam sobie właśnie ta z okazji Dnia Kobiet, piękną i spersonalizowaną tylko dla mnie. Zebrałam w niej cały nasz ostatni rok, każdy uśmiech i moment razem. Lepszego prezentu zrobić sobie nie mogłam.

Z resztą zobaczcie poniżej sami ... 


Zdjęcia to jedne z najcenniejszych pamiątek jakie mam, dla was też?
Super!  w takim razie mam dla was niespodziankę MEGA MEGA ZNIŻKĘ -44% na fotoksiążkę właśnie DLA WAS! 

Klikajcie w -----> LINK <----- i zbierajcie swoje wspomnienia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz