Deszczowa zabawa.

W czasie deszczu dzieci się nudzą... i nie jest to wcale żadna tajemnica... :) Wszyscy w domu dostajemy kota , pomysły na kreatywne spędzanie czasu się kończą... Małolaty ponad wszystko uwielbiają piec ciasta i bawić się w kuchary... ale ileż można tych ciast. Bajki u nas zawsze są na dobranoc ewntualnie rano gdy w staną z reszta w wakacje staram się ograniczyć tv do minimum.
Ostatnio odkopaliśmy z szafy wszelakie puzzle, ciastoliny i gry...
Właśnie gry wcale nie mieliśmy ich wiele ze dwie na krzyż... a okazało się że jest to najlepsza zabawa dla nas wszystkich.
Tata z Wiką w drużynie a Mama z Adamem no i Max co to kradnie pionki kiedy tylko nie patrzymy. Jest fajnie bo razem.
Postanowiliśmy więc że zaopatrzymy się w coś nowego. Trzy nowe gry w naszej kolekcji ,królują. Wika zajęła się jedzeniem i na swój sposób wpaja Adkowi że najwyższa pora wsuwać marchewki, Adaś zaś forsuje jej swoje super moce a razem wariujemy jak małpeczki.
Nie sądziłam że tak fajnie jest grać w typowe planszówki, teraz niema wieczora bez nich i na pewno to nie ostatnie nowości u nas....

Pomyśleliśmy że może i wy byście chcieli pobawić się z nami ? Myślę że taka zabawa spodoba się dzieciom w każdym wieku no i rodzicom również.

MAMY DLA WAS KONKURS do zgarnięcia aż TRZY GRY !!! więc wygrywają TRZY rodziny , wystarczy byście napisali ,którą grę chcecie dostać!

* MAŁPECZKI 
* SUPERBOHATER 
* ZDROWO JEM 

Naszą zabawę zaczynamy już DZIŚ! czyli 10.07 i kończymy w niedzielę 16.07.2017 o godzinie 22.05  :)

W komentarzu pod tym wpisem lub u nas na profilu fb zostawcie swój komentarz , napiszcie nam jaką grę chcecie i jeśli macie ochotę (nie jest to warunek konieczny)  to NAPISZCIE lub POKAŻCIE nam dla czego tą a nie inną planszówkę lub dla kogo będzie :)))
Będzie nam miło jeśli polubicie profil sponsora gier , wystarczy tylko by ---->

 kliknąć tu -> E.EDU.PL <- kliknąć tu

Wyniki ogłosimy w ciągu 3 dni od daty zakończenia zabawy :) Wika z Adasiem przy pomocy Taty wybiorą zwycięzców.

Udanej zabawy kochani nie tylko w deszczowe dni <3


WYNIKI :

* MAŁPECZKI - DARIA RAMS 
*SUPERBOHATER -  ELA KONOPKA - GALIK *
* ZDROWO JEM -  SYLWIA KOTEWICZ 

GRATULACJE!!! prosimy wszystkie wygrane osoby o kontakt na priv :) 


2 komentarze:

  1. Agata Biernacka10 lipca 2017 21:45

    Chciałabym dla swojego synka wygrać grę małpeczki. Akurat przedział wiekowy jest idealny. Kiedyś graliśmy kilka razy u znajomych w tą właśnie grę i synek świetnie się przy tym bawił. Myślę że byłyby to fajny prezent :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sylwia Kotewicz10 lipca 2017 22:10

    Ostatnio z nasza 4 latka duzo rozmawiamy o zdrowym jedzeniu, zachecamy ja do probowania nowych rzeczy i pisujemy jej jak niezdrowe jedzenie niszczy organizm wiec mysle ze gra "Wiem, ze zdrowo jem!" by nam w tym pomogla ;)

    OdpowiedzUsuń