Baby BOOM!

W naszym najbliższym otoczeniu przyjaciół i znajomych mamy istny wysyp ciążowych brzuszków.
Małe brzuszki, większe i te zupełnie już najbliżej mety. Ostatnio zostałam poproszona ,ku mojej wielkiej radości by pomóc kompletować wyprawki dla noworodków. Dla mnie to istny raj ,by móc wybierać, przebierać i dotykać te wszystkie maleńkie ubranka.... by na koniec zostawić sobie wisienkę na torcie czyli wózki <3 Wiem że dobrze wiecie i znacie moją wózkową chorobę ;p
Znajomi zapytali  " to kiedy jedziemy do Wawy po wszystko"? kurcze jak to ? Pomyślałam sobie że będzie ciężko mi załatwić opiekę do dzieciaków to raz, całodniowa wycieczka w upały z ciężarną na pokładzie to też marny pomysł ... Płock przecież nie jest dziurą zabitą dechami i mamy tu kilka sklepów gdzie na pewno wszystko się kupi.
Fakt jest taki że ja lubię  robić zakupy w jednym miejscu ,latanie od sklepu do sklepu jak kot z pęcherzem wcale mnie nie bawi. Wzięłam więc na siebie rekonesans sklepów w naszym mieście za nim wyciągnę z domu ciężarną.

Bardzo szybko okazało się że tylko jedno miejsce spełnia moje oczekiwania a po wejściu do środka dostałam oczopląsu... dosłownie!
Całkiem blisko bo tuż za torami czyli jakieś hmm 900metrów od naszego domu jest sklep BAMBI. Właśnie tam poszłyśmy po zakupy dla Malucha a przy okazji okazało się że pan ,który nas obsługiwał doradził mi w kwestii fotelików dla dzieci ba co więcej wytachał kilka z nich ze sklepu i montował mi w aucie. Miałam mega wybór i nikt nie wciskał mi nic mega drogiego jako jedyne i najlepsze. To mi się własnie podoba. Szkolenie z bezpieczeństwa i możliwość wyboru na każda kieszeń.

Wybrałyśmy z brzuszkowa mamą  butelki, koce, zabawki kilka ubrań a to materac całą stertę rzeczy a na końcu została nam wisienka na torcie czyli wózki.

W sklepie panie patrzyły chyba na mnie jak na wariatkę bo w oczach miałam istny obłęd... do tego ściągałam niemal wszystkie wózki jakie się nam podobały i rozkładałam je na czynniki pierwsze... a panie tylko donosiły a to gondole a to spacerówki.... no chylę czoła za cierpliwość do nas.
Moja kochana J wózek wybrała i kupiła decyzja padła na X-LANDERA MOVE w kolorze żółto szarym. Wózka co prawda nie było na sklepie w tej kolorystyce ale pan nam zamówił i zaraz będzie do odbioru.

Widzicie kochani nie zawsze trzeba jeździć do innego miasta by zobaczyć to co się nam podoba. Wiedzy też nie trzeba szukać daleko. Ja u nas znalazłam fachowca z wiedza ale i pasją bo to widać po prostu no i sklep z pełnym asortymentem - jest tam dosłownie wszystko czego dzieci małe ale i te większe potrzebują.

Zobaczcie sami!

p.s Wiem że nie wszystkie z was lubią chodzić do sklepu... w sumie ja sama tez ostatnio coraz mniej ale tu dobra wiadomość , nasz Płocki sklep będzie miał również swój E-SKLEP ! Mega wygoda! Dzięki temu nie tylko ja ale i wy będziecie mogli robić tam zakupy. Jeśli macie ochotę zapraszam was na spacer po stronie internetowej BAMBI.


UWAGA ! UWAGA! UWAGA W naszym sklepie właśnie zaczęła się promocja na wózki marki X-LANDER w limitowanym kolorze DESERT TEAM !!! śpieszcie się bo warto! Zestaw 2w1 plus pościel i torba do wózka <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz