30 lat.

Dziś moje urodziny, nic nadzwyczajnego niby ... Urodziny ma się co rok a i tez nie jestem Gwiazdą by o tym dniu mówił cały świat.
Dla mnie to był wyjątkowy dzień. Mówią że 30tka jest magiczna i wszystko się zmienia po niej. Rano się z tego śmiałam a po całym dniu zmieniłam zdanie...
Dzień normalny jak każdy, obudził mnie zapach kawy podanej do łóżka, pierwsze  życzenia , telefony było miło. Ten czas spędziłam inaczej niż każdego poprzedniego roku otoczona całym wianuszkiem ludzi. Dziś byłam tylko z nimi, mąż dzieciaki, bliska rodzina. Dla mnie zupełnie inaczej niż zawsze bo bez szaleństw. Wiadomo w ciąży impreza no cóż nie bardzo mi się to widzi, może dlatego wybrałam spokojniejsza opcję świętowania a może dla tego że chciałam sprawdzić po części kto z moich bliskich o mnie pamięta, kto chce być przy mnie tego dnia i dla kogo jestem ważna.
Wynik jest prosty bynajmniej dla moich szeroko otwartych oczu nie warto jest stawiać kart na ilość a na jakość ludzi dla, których znaczymy mniej niż nam się wydaje. Zawsze moim wielkim błędem było podawanie serca na tacy, każdemu kto się napatoczy cóż po trzydziestce zamierzam dać z siebie tylko tyle ile dostane bo szkoda już smucić się i zawodzić kolejny raz.

Co się więc zmienia po trzydziestce ? Myślę że otwierają się oczy a my sami dostrzegamy wreszcie to co jest ważne dla nas samych.
Zapytana jakiś czas temu o to czy wierzę w swoje marzenia hmm głęboko zastanowiłabym się nad odpowiedzią bo niby chciałam ale... Bałam się wyciągać ręce.
Dziś śmiało powiem że strzeliłam 6tkę w totka mam mega Męża u boku i tak to jest mój najlepszy przyjaciel co jak co nigdy mnie nie zawiódł. Trafiły się nam super dzieciaki i nie długo będzie z nami to trzecie wymarzone. Obraz idealnej rodziny jaką zawsze chciałam mieć! Własny dom , rany dotychczas sfera chcenia a teraz z powitaniem wiosny z dumą postawię pierwszą cegłę. Rozwijamy się , pracujemy i idziemy na przód a od ludzi zależy kto z nami zostanie a kto odejdzie.
Trójka to moja szczęśliwa liczba od dziecka a więc ten rok musi być wyjątkowy i już ja się o to postaram!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz