Nowości książkowe dla dzieci.

Nasza biblioteczka z książkami stale się rozrasta i jak tak dalej pójdzie trzeba będzie dokupić kolejny regał;p by wszystko pomieścić. 
W okresie świątecznym dzieciaki z wielką radochą wyczekują kuriera... taki prawie pan Mikołaj. 
Zawsze staram się te wszystkie przesyłki przechwycić i dawkować radość. Paczka z książkami jednak wpadła w ich ręce natychmiast i niema mowy by poczekała do Świąt na rozpakowanie. 
Wcale im się nie dziwie, sama jestem ciekawa tych wszystkich nowych przygód i bohaterów. 
Pierwszą książką jaką wam pokażemy będzie  TYDZIEŃ NA BUDOWIE J.Reidy jest to książka, którą od razu zakosił Adaś dla siebie... ale co mu się dziwić? Zwierzaki i ciężki sprzęt budowlany to zdecydowanie jego klimat.
Książka ma fantastyczne ilustracje, bardzo przyciągające wzrok dziecka i co najważniejsze jego uwagę. My wybieramy właśnie takie pozycje. Jak wiecie Adaś ma problemy z mową , co prawda już na prawdę niewielkie jednak cały czas wspieramy proces nauki mowy. 
Książki tego typu bardzo ułatwiają pracę z dzieckiem , dzięki niej Adaś w mig złapał nazwy pojazdów budowlanych czy dni tygodnia. Nauka po przez zabawę jest znacznie przyjemniejsza a jak pobudza wyobraźnie!Druga książką również jest typowo dla Adasia, OPOWIEDZ MNIE M.MATOSO to książka ala taki komiks. Książka zawiera instrukjce dla rodzica i na każdej kartce jakby taką ściągawkę o co warto zapytać dziecko.Każda jedną kartkę tej książki można opowiedzieć na tysiąc sposobów wszystko zależy od waszej wyobraźni. Książka jest niezwykle ciekawa. Nam ułatwiła rozmowy z Adasiem pomogła wyciągnąć z niego jak najwięcej słów, skupiła uwagę na opowiadaniu , szkoda że nie słyszeliście tych wszystkich opowieści. Całym sercem polecam,pozycja świetna da wszystkich kochających bajkowe opowieści.Tym razem coś dla Wiki, nasza panna jest wielką fanką Malinki i Leona. MOGĘ GRAĆ Z WAMI to kolejna już książka świetnego autora M. WILEMS (ps. mamy je wszystkie). 
Książka z dużymi obrazkami i tekstem idealnym do nauki samodzielnego czytania. Nasza Panna już daje radę sama przeczytać książkę. Bohaterowie to spokojny i przejmujący się wszystkim słoń Leon oraz wesoła i rezolutna świnka Mainka. Książeczki pokazują dzieciom różne sytuacje, charaktery ludzkie. Główną role gra tu przyjaźń, uzupełnianie się wzajemne no i to że razem można znacznie więcej!
Fantastyczna pozycja dla dzieci starszych wkraczających samodzielnie w pierwsze przygody książkowe.


MÓJ NAJLEPSZY ELEMENTARZ R. SCARRY  to książka, którą muszą mieć wszystkie dzieci! Bezkonkurencyjna jak dla nas! Uczy alfabety, liczb, pór roku, części ciała, narzędzia , sytuacje , czy zawody jest w niej absolutnie wszystko! Do nauki mówienia jest genialna! ale nie tylko. Dzięki niej w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnimy dziecku absolutnie wszystko. Na każdej stronie są różni bohaterowie i sytuacje nie sposób się nudzić. w dzisiejszych nowościach jest to nasz największy HIT! 
Pozycja dla Wiki i Adasia - jednocześnie! Tak książka jest dobra dla dzieci w różnym wieku. Mowa tu PIĘKNIE DZIĘKUJE - POZNAJ NIEZWYKŁĄ MOC SŁOWA DZIĘKUJE E.SURREY 
Książka ucząca dzieci słowa Dziękuje ale przede wszystkim tego dlaczego trzeba dziękować, w jakich sytuacjach to robić i za co. 
Książka ma mnóstwo ilustracji w takich małych okienkach sytuacyjnych, pokazuje dziecku całą magię słowa dziękuje. Z każdą stroną rodzic czyta dziecku pytanie dotyczące słowa dziękuje, dzięki temu można fajnie zacząć opowieść wszystkich ilustracji.Na samym końcu znajdziecie naprawdę mega zbiór ZADAŃ dla dziecka dotyczących dziękowania. Zabawy te świetnie sprawdzą się w deszczowe dni kiedy kończą się wam pomysły na zabawę z dzieckiem.Zabaw jest bez liku i każda inna! 


Ostatnia pozycja książkowa na dziś to książka również dla wszystkich dzieci.
GOTUJEMY D.CZERNIAK CHOJNACKA to książeczka w zasadzie księga bo jest naprawdę spora dla wszystkich fanów gotowania. Książka utrzymana z trójbarwnej kolorystyce dzięki, której nasze dzieci będą uczyły się alfabetu, poznają nowe historie i wciągną się w świat kuchennej magii a do tego będą mogły tworzyć i rysować do woli! Książka bardzo pobudza wyobraźnię dziecka, wciąga w zabawę, tworzenie i działanie . Fajna alternatywa do prawdziwego gotowania... ale zaraz zaraz czy na pewno to nie jest prawdziwe gotowanie? przekonajcie się sami!
Wszystkie pokazane dziś książki możecie kupić w WYDAWNICTWO BABARYBA, które wam bardzo polecamy. Znajdziecie tam naprawdę całą masę książek dla waszych dzieci. Wszystkie są wyjątkowe i z nimi nuda na pewno wam nie straszna. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz