Aqua Dragons In Space wielka przygoda Adasia ze smokami.

Każde małe dziecko marzy o zwierzaku. Rodzice albo się naginają do prośby albo nie. W naszym wypadku posiadanie zwierząt, opieka nad nimi jest czymś naturalnym. Dzieciaki od zawsze miały kontakt z różnymi zwierzakami i u nas w domu zawsze zwierzę było w tym wypadku Max :)
Dzieciaki też są wielkimi fanami rybek i wszelakich stworzeń akwariowych , pewnie dla tego że ich wujek od zawsze miał i ma ogromne akwaria wypełnione cudownymi rybkami.
Pewnie dobrze pamiętacie że Adaś kocha dinozaury, smoki i inne bardzo męskie zwierzęta;p
Z okazji urodzin jakie były niedawno sprawiliśmy mu coś zupełnie wyjątkowego!
Żadną tam kolejną zabawkę, żadnego dinozaura do kolekcji czy potwora ziejącego ogniem...

SMOKI Aqua Dragons in Space,   tak Adaś widząc opakowanie prawie padł na zawał! Po 15 minutach dzikiej fascynacji rozpakowaliśmy spokojnie nasze zestawy, żeby było sprawiedliwe jeden dla Adama i dla Wiki . Oficjalnie staliśmy się hodowcami prawdziwych kosmicznych stworzeń. 

Nasze Aqua Dragons in Space  to ciekawi świata i wszechświata goście , byli nawet w kosmosie! to nie żart! klikając TU znajdziecie film z kosmicznej podróży . Jajeczka wędrowały w specjalnej kapsule za nim trafiły do pokoju Adasia i do waszych również. Aqua Dragons in Space to nowa, jeszcze lepsza odsłona Aqua Dragons, które podbiły serca dzieci na całym świecie. Kolekcjonerska edycja In Space jeszcze bardziej stymuluje wyobraźnię dzieci, bo przenosi w magiczny świat kosmosu. Wszyscy posiadacze kosmicznych smoków dostają certyfikat - Certyfikat autentyczności ze specyfikacją lotu kosmicznego.

Z posiadania zwierzaka wynikają same plusy. Dzieci uczą się odpowiedzialności, systematyczności i jak u nas cierpliwości. Smoczki nie rodzą się od razu duże i widoczne ich wzrost to pewien etap na jaki dziecko musi cierpliwie czekać.
Adaś z tym ma problem, na początku nie był zachwycony bo wsypana zawartość torebki do wody nie pokazała nic... Adaś nie rozumiał że musi czekać, obserwować ... Po dwóch dniach dostrzegł że coś się rusza w jego kuli. Daliśmy jeść po raz pierwszy naszym smokom i jak dla Adama zaczęło się coś dziać. Zrozumiał szybko że nie zawsze można wszystko mieć od razu i nie da się też ingerować w żywe stworzenie. Od tego dnia co rano do nich biegł witał się ;p całował kulę by nie tęskniły no i nazwał....

Zbysiu, Krzyś, Leon, Ryś, Gucio, Amisia, Glutek, Oczko ,Maja , Strzała, Piorun i Spiderman ;p nie wiem jak on je rozróżnia bo ja tego nie ogarnę no i jest ich więcej ;p ale Adaś twierdzi że wie , który jest który a resztę imion wymyśli jak towarzystwo pokaże co lubi ;p no cóż z Adasiem to niema co dyskutować w końcu to On jest ich tatusiem ;p


Teraz najważniejsze zasady zakładania swojej hodowli smoków:


  1. Do akwarium należy wlać mineralną wodę butelkowaną (niedopuszczalna jest woda z kranu ani woda gazowana) lub wodę źródlaną,smoki wykluwają się w ciągu 48-72h jednakże są niewidoczne gołym okiem od momentu wyklucia należy rozpocząć sumienną hodowlę smoków, do której należy: częste natlenianie wody przy użyciu pipetki – 3-4 razy dziennie po jednej minucie (smoki zbyt malutkie, aby mogły wypłynąć i zaczerpnąć powietrza, dlatego natlenianie jest takie ważne. Jeżeli w zestawie nie ma pipetki, do natleniania można użyć strzykawki).
  2. Karmienie zaczynamy gdy widoczne są już takie małe kropeczki , możecie dostrzec je również za pomocą specjalnej lupki dołączonej w zestawie.Jeśli smoków nie widać nie karmimy ich, napowietrzamy tylko wodę.
Pamiętajcie, że tylko stosując się do powyższych zasad hodowla zakończy się sukcesem.
Każda torebka zawiera około 100 jajeczek smoków, z których zawsze wykluwają się smoki. Od tego momentu odpowiedzialność za jak największą ilość wyhodowanych smoków spoczywa na hodowcy.  Cierpliwość, sumienność i opiekuńczość pozwolą Wam na wyhodowanie wspaniałej gromadki smoków, które pokażą Wam jak się świetnie bawią i rozmnażają w stworzonym przez Was środowisku.


Aqua Dragons in Space  to nie zabawka jaka znajdziecie w każdym sklepie a żywa istota o jaka trzeba dbać i troszczyć się. Smoki mają wiele walorów edukacyjnych dla dzieci. Jako mama muszę przyznać że do tej pory nie było u nas zabawki chociaż nie powinnam ich tak nazywać, która byłaby tak ciekawa i budująca a przede wszystkim nie nudzi się dzieciom jak to bywa w innych wypadkach. 

Pamiętajcie że jedynym polskim dystrybutorem Aqua Dragons jest GONZOTOYS a na stronie  FB GONZOTOYS możecie być zawsze w kontakcie z producentem, który chętnie udzieli wam wszelkich informacji dotyczących hodowli i opieki nad waszymi przyjaciółmi. Możecie tam oglądać perypetie innych smoków ale też pozyskać wiele cennych informacji o nich. Wiele ciekawych zdjęć, filmów i nie tylko znajdziecie również na profilu INSTAGRAMOWYM GONZO TOYS.
Jeśli też chcecie mieć swoje Aqua Dragons in Space znajdziecie je pod TYM linkiem. Nie czekajcie ani chwili , niesamowita przygoda jest tuż na wyciągnięcie waszej ręki.

Hodowla Aqua dragons in Space nie jest uciążliwa, więc jeśli boicie się że nie dacie rady pomóc dzieciom w opiece nad nimi nic bardziej mylnego. Smoki dostały wiele nagród między innymi :
Jak pisałam wam wcześniej z nami zamieszkały dwa zestawy smoków pierwszy ten Adasia to dokładnie ten zestaw: 

AQUA DRAGONS IN SPACE 6002 DELUXE LED

Razem z nim w zestawie mieliśmy :

Akwarium w kształcie asteroidy z podświetleniem LED i świecącą w ciemności podstawą

Powiększająca pokrywka zbiornika

Świecąca w ciemności miarką do pokarmu,
Termometr do monitorowania temperatury wody
1x torebka z jajkami, które zostały wysłane do kosmosu,
1x torebka z pożywieniem,

Certyfikat autentyczności ze specyfikacją lotu kosmicznego.

Zestaw jaki powędrował do rąk Wiki to 

AQUA DRAGONS IN SPACE 6001

W tym zestawie było :

• Akwarium w kształcie asteroidy ze świecącą w ciemności podstawą, 
• Powiększająca pokrywka zbiornika, 
• Świecąca w ciemności miarką do pokarmu, 
• 1x torebka z jajkami, które zostały wysłane do kosmosu, 
• 1x torebka z pożywieniem, 
• Certyfikat autentyczności ze specyfikacją lotu kosmicznego

Wszystko dokładnie możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz