Książkowe love - wydawnictwo Babaryba

Dawno nie było wpisu książkowego no ale to nie znaczy że nie czytamy. Wręcz przeciwnie w naszej biblioteczce wiele się dzieje i dziś pokażemy wam kilka wspaniałych pozycji książkowych.

AMORY to fantastyczna pozycja książkowa taka jakby kontynuacja Pupy czy Gęby świetnie napisane i wyjaśniono jak kochają zwierzęta ale w taki sposób by dzieciaki ową wiedzę przyswoiły. Wika była zachwycona randkami jeży ;p polecam zwłaszcza dla dzieci w wieku Wikusi.

STATKI to jedna z moich ulubionych książek dla małego odkrywcy. Nie znajdziecie w niej tekstu! ale fantastyczne ilustracje, dzieje się w niej tyle że Adam przepada na dobrą godzine i za każdym razem opowiada coś innego. Uwielbiam te książki bo dzięki nim ćwiczymy mowe w miły sposób. Jak wiecie i pamiętacie Adaś ma zaburzenia SI i każdego dnia wkładamy wiele pracy by jego mowa była coraz lepsza. Nauka dzięki takim książką jak ta to czysta przyjemność.


JEDZIEMY to książka tego samego typu co statki chciałam wam pokazać jaka jest w nich różnorodność takich książek mamy wiele w domu ale zobaczcie sami ilustracje, są naprawdę obłędne! Przenoszą dziecko w cudowny świat wyobraźni i osobiście chciałabym aby takie obrazy tylko widziały nasze dzieci, polecam wam całym sercem.


SUPER M to książka opisująca super bohatera... MAME a tak naprawdę jest to książka ucząca nie dzieci a nas matki jak z prostych codziennych obowiązków możemy zrobić mega przygodę i pokazać się dzieciom w roli bohaterek... Tak my dorosłe osoby zapomniałyśmy już jak wszystko może być niesamowite w oczach dzieci.Dzięki tej książce u nas w domu niema odkurzania a walka z dziką bestią ,która chce ukraść wszystkie klocki.


JEDZ to książka dla faceta a już na pewno dla fana motoryzacji ,książka za pomocy maszyn uczy dzieci tempa pracy, pośpiechu , sygnalizowania czynności i wielu innych. Nam podobają się fajnie i jasno odcięte polecenia, kolorami, naciskiem na formę czytania ,ton głosu itp dzięki niej Adaś wreszcie zrozumiał co znaczy czytać głośno... a co cicho;p


POKOCHAJ MNIE to świetna nauka emocji, wyrażania uczuć i nazywania stanu w jakim się znajdujemy. Wiele dzieci ma z tym kłopot, u nas było podobnie zwłaszcza przy przejściu z przedszkola do szkoły. Książeczka w prosty dla dziecka sposób pokazuje jak odnaleźć się w świecie uczuć.


Na koniec wisienka na torcie i moja ulubiona książka , uwielbiam do niej wracać każdego wieczoru.


MOJA MAMA książka jaka pokazuje w prosty a zarazem magiczny sposób więź między matką a dzieckiem. Wieczorne zabawy, wygłupy, rytuały i ogromną miłość. Uwielbiam tą książke zawsze mam łezkę w oczach gdy ją czytam. Na kartkach widzimy prosty i szczęśliwy świat.... w pogoni w naszym dorosłym życiu za pozornym lepszym jutrem czasami gubimy to co ważne... Polecam zwłaszcza rodzicom zobaczcie jak nas widzą dzieci.Wszystkie książki kupicie na stronie  WWW.BABARYBA.PL polecamy wam całym sercem <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz